Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Paweł Misiak: Celujemy w pierwszą czwórkę

Paweł Misiak: Celujemy w pierwszą czwórkę

fot. archiwum

- Celujemy w pierwszą czwórkę, choć nie mamy konkretnych ustaleń, które miejsce musimy zająć. To, co ugramy, będzie nasze. Na razie idzie nam dobrze - mówi rozgrywający Młodej ZAKSY, wychowanek MMKS Kędzierzyn-Koźle, Paweł Misiak.

Pojedynek z Politechniką Warszawską należał do tych z cyklu: mecz lekki, łatwy i przyjemny?

Paweł Misiak:Szczerze mówiąc to wcale nie był łatwy mecz. Byliśmy przygotowani na ciężką walkę i takie było to spotkanie. Wynik 3:0 może świadczy o łatwej wygranej, tym bardziej, że w dwóch setach pozwoliliśmy rywalom ugrać tylko 16 punktów. Ale w pierwszej partii cały czas goniliśmy rywali. Na początku drugiej AZS też prowadził. Dopiero później zaskoczyła nasza gra i wyglądała to już dużo lepiej.

Kluczem do zwycięstwa była chyba wasza zagrywka. Seriami zdobywaliście punkty.Myślę, że tak. Jak była dobra zagrywka, to później zaczął nam funkcjonować blok. To nasze atuty, na którymi ciężko trenujemy, a później widać tego efekty.

Jesteś jednym z trójki wychowanków MMKS Kędzierzyn-Koźle w ekipie Młodej ZAKSY. W porównaniu do poprzedniego sezonu wasza drużyna mocno się zmieniła.

Na pewno mamy silniejszy zespół niż przed rokiem. To widać po wynikach. Zawodnicy, którzy zostali w składzie, podnieśli swój poziom. Nowi siatkarze prezentują się bardzo dobrze. Świetnie nam się razem trenuje i cały czas podnosimy swoje umiejętności.

W pierwszym sezonie Młodej Ligi zajęliście siódme miejsce. Teraz ZAKSĘ na pewno stać na więcej. Przegraliście na razie tylko jedno spotkanie w Bełchatowie.

Celujemy w pierwszą czwórkę, choć nie mamy konkretnych ustaleń, które miejsce musimy zająć. To, co ugramy, będzie nasze. Na razie idzie nam dobrze. Szkoda punktów straconych w Bełchatowie. Przegraliśmy tam trochę na własne życzenie. Nie wykorzystaliśmy dwóch setboli w pierwszej partii. Później wyrównaliśmy stan meczu, ale w kolejnych partiach rywalom zaskoczyła zagrywka i nie daliśmy już rady.

źródło: mlodaliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved