Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: AZS Uniwersytet Warszawski wygrał derby stolicy

II liga M: AZS Uniwersytet Warszawski wygrał derby stolicy

fot. archiwum

Nadal dużym rozczarowaniem sezonu 2011/2012 jest postawa siatkarzy MOS-u Wola Warszawa, którzy przegrali już piąty mecz. W sobotę, w derbach stolicy ulegli podopiecznym Edwarda Skorka 1:3, zajmując 9. miejsce w tabeli.

Wciąż dalecy od formy z minionego sezonu są siatkarze z warszawskiej Woli, którzy na własnym boisku podejmowali zespół akademików Uniwersytetu Warszawskiego. Już pierwsza odsłona meczu potwierdziła, że dyspozycja podopiecznych Krzysztofa Wójcika daleka jest od tej, do której przyzwyczaili kibiców przychodzących do hali na Rogalińskiej. Zespół z Woli miał spore problemy z przyjęciem mierzonej zagrywki gości, a szkoleniowiec MOS-u bardzo szybko musiał reagować na wydarzenia na boisku. Jednak nie przyniosło to zamierzonego efektu i to zespół Edwarda Skorka cieszył się ze zwycięstwa w pierwszej partii.

Wyrównana walka w drugim secie i minimalna wygrana na przewagi dała miejscowym nadzieję na punkty w tym spotkaniu, ale dwie kolejne partie zakończyły się na korzyść ekipy Uniwersytetu Warszawskiego, która dzięki trzem punktom przesunęła się na 5. miejsce w tabeli II ligi mężczyzn gr. 3. – Zagraliśmy najsłabszy od dwóch lat mecz. Chyba nie widziałem gorszego spotkania w wykonaniu tej drużyny – powiedział szkoleniowiec MOS Wola Warszawa, Krzysztof Wójcik. – Musimy jak najszybciej znaleźć przyczynę takiej gry, choć nie wydaje mi się, żeby leżała ona w umiejętnościach zawodników – dodał. – Chodzi bardziej o podejście do meczu i chęć do walki. Dwanaście osób w koszulkach AZS-u Uniwersytet Warszawski tworzyło drużynę, która zrobi wszystko, żeby w każdej akcji zdobyć punkt. U nas tego zabrakło czego efektem jest porażka. Niestety… ale nadal pozostajemy w strefie spadkowej II ligi – zakończył trener Wójcik.

MOS Wola Warszawa – AZS Uniwersytet Warszawski 1:3
(15:25, 26:24, 22:25, 22:25)

MOS Wola: Żakieta (5), Bartczak, Jarzembowicz (1), Wasilewski (10), Kaczmarek (8), Pawlewicz (3), Linka (libero), oraz Piskorz (6), Poinc (6), Sutyniec (10), Makowski (3) i Jadacki (9)

Zobacz również:
Wyniki 6. kolejki spotkań oraz tabelę II ligi mężczyzn gr. 3źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved