Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Damian Domonik: Teraz będziemy się tylko wzbijać ku górze

Damian Domonik: Teraz będziemy się tylko wzbijać ku górze

fot. archiwum

- Od zawsze tak było, że każdy może wygrać z każdym Z takim nastawieniem wyszliśmy na mecz z GTPS-em - powiedział Damian Domonik, środkowy Wandy Instal Kraków. Beniaminek I ligi mężczyzn pokonał zespół z Gorzowa Wlkp. 3:2.

Dzięki punktom zdobytym w meczu z GTPS-em Gorzów Wlkp. beniaminek spod Wawelu opuścił ostatnie miejsce w tabeli I ligi mężczyzn. W minioną sobotę podopieczni Grzegorza Silczuka zdobyli dwa oczka wygrywając 3:2. W meczu krakowianie mieli szanse na zgarnięcie pełnej puli punktów. – W końcu odbiliśmy się od dna tabeli. Na razie minimalnie, ale przed nami już tylko wzbijanie się ku górze – powiedział po spotkaniu Damian Domonik.

Mecz mógł się zakończyć na naszą korzyść również innym wynikiem, gdyby nie delikatne rozluźnienie i przestoje w zespole. Ale oczywiście dobre i dwa punkty, z nich także bardzo się cieszymy. Dla nas ważna jest każda zdobycz punktowa – dodał środkowy Wandy Kraków. Krakowianie już po pierwszej partii mogli prowadzić 1:0, ale nie potrafili do końca utrzymać kilkupunktowej zaliczki, którą w końcowej fazie seta zniwelowali goście wygrywając na przewagi 26:24. – Pozostaje wielki żal, że nie udało się utrzymać bezpiecznej przewagi, ale nie będziemy tego rozpamiętywać. Bardzo szybko wyciągniemy z tej lekcji wnioski i jestem przekonany, że Wanda nigdy więcej nie popełni takiego błędu.

Wygrana z GTPS-em jest o tyle cenniejsza, że odniesiona dzięki sporemu poświęceniu. Przeciwko gorzowianom na przyjęciu z kontuzją barku grał Bartosz Mischke, a na boisku wciąż zabrakło lidera beniaminka z grodu Kraka, Bartłomieja Soroki.Myślę, że Bartek jest godnie zastępowany przez Adasia (Łukasika – przyp. red.) Tak naprawdę mamy wyrównaną dwunastkę, więc brakujące ogniowo, szybko jesteśmy w stanie zastąpić innym – powiedział Damian Domonik.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved