Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Paweł Maciejewicz wyłączony z gry

Paweł Maciejewicz wyłączony z gry

fot. archiwum

Jeden z podstawowych siatkarzy pierwszoligowego GTPS Gorzów Wielkopolski, Paweł Maciejewicz jest na razie wyłączony z gry. - Po ostatnim, rozegranym w Gorzowie meczu spuchło mi kolano i do dnia dzisiejszego ta opuchlizna się utrzymuje - mówi.

Paweł Maciejewicz przyznaje, że powodem kłopotów z kolanem może być sytuacja, kiedy to podczas rozgrywanego w Gorzowie meczu z Jadarem Siedlce uderzył kolanem w parkiet. – Bólu można powiedzieć nie czuję, tylko jest ta opuchlizna – opowiada Maciejewicz, który od tego momentu nie trenuje.

Siatkarz nie zagrał już w ostatnim meczu z Wandą Kraków. – Na razie dopóki nie zejdzie opuchlizna jestem wykluczony z gry. Opuchlizna jest spora, nie jest to normalna rzecz, żeby była ona aż taka – opowiada zawodnik, który sam jeszcze nie wie, kiedy będzie gotowy do treningów i do gry. – Myśleliśmy, że przez ten tydzień, kiedy pauzowałem opuchlizna wchłonie się sama, ale tak się nie stało i dlatego jadę do lekarza i zobaczymy, jaka będzie decyzja. Prawdopodobnie lekarz mi ściągnie ten płyn, który się zebrał w kolanie – mówi Paweł Maciejewicz.
źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved