Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Stephane Antiga: Czułem się bardzo dziwnie

Stephane Antiga: Czułem się bardzo dziwnie

fot. Cezary Makarewicz

W hali został przywitany jak dobry przyjaciel, sam przyznaje, że w bełchatowskiej hali „Energia" czuje się jak w domu - Stephane Antiga opowiedział Strefie Siatkówki, jak czuje się po pierwszym ligowym starciu z byłym klubem.

Jak się czujesz , grając przeciwko starej drużynie i przeciwko tym kibicom.

Stephane Antiga:Szczerze mówiąc, czułem się bardzo dziwnie. Oczywiście, miło jest tutaj wrócić i jestem bardzo szczęśliwy, że jestem w Bełchatowie, że mogę zobaczyć chłopaków z drużyny, sztab i wszystkich, których przecież bardzo dobrze znam oraz że mogę zagrać znów dla tej publiczności, którą tak lubię. To coś zupełnie wyjątkowego. Oczywiście szkoda wyniku, chcieliśmy zagrać dużo lepiej, ale trudno nam przychodziło dzisiaj zdobywanie punktów.

W takim razie powinnam przywitać cię słowami: witaj w domu.Trochę tak. Myślę, że po czterech latach – wszystkich zwycięstwach, tytułach, niezwykłych meczach, które tu miały miejsce, to ogromna przygoda i ogromne szczęście być tutaj.

Wracając do meczu, czego dzisiaj zabrakło do zwycięstwa? W czym można byłoby upatrywać przyczyn waszej porażki?

Zdecydowanie pokonali nas dzisiaj zagrywką. Nie byliśmy w stanie poradzić sobie z ich serwisami, co uniemożliwiało nam naszą, dobrą grę. Myślę, że Skra miała też dobą statystykę bloku, którego my nie potrafiliśmy dzisiaj minąć.

Nie chciałabym zmuszać cię do poważnych porównań, ale jak ocenisz swoją aktualną drużynę, pod każdym względem: organizacji, składu, samego życia w Bydgoszczy?

Czuję się tu bardzo dobrze. Bydgoszcz jest bardzo przyjaznym miastem, a w samej Delekcie wszystko jest świetnie zorganizowane. Drużyna – wszyscy potrafią się dogadać, więc gramy całkiem nieźle. Oczywiście, każdy z nas jest inny, a Delekta nie jest Skrą. Rozwijamy się jako gracze i jako cała drużyna i myślę, że to wszystko składa się w bardzo dobry projekt, a ja jestem w nim bardzo szczęśliwy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved