Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Gogol: Na pewno serce zabije mocniej

Michał Gogol: Na pewno serce zabije mocniej

fot. archiwum

Na zakończenie  kolejki PlusLigi Resovia podejmie akademików z Częstochowy. - Znam dość dobrze tych chłopaków i wiem, że przyjadą tutaj udowodnić wiele rzeczy - mówi Michał Gogol, który podobnie jak Piotr Nowakowski w ubiegłym sezonie bronił barw AZS-u.

Przed lekceważeniem rywali przestrzega Michał Mieszko Gogol, który przez trzy ostatnie lata pracował w częstochowskim zespole (ma w nim nawet trenerski debiut). – Znam dość dobrze tych chłopaków i wiem, że przyjadą tutaj udowodnić wiele rzeczy – mówi Gogol. – Wielu z nich jest świetnymi zawodnikami, choć może dotychczasowe wyniki za bardzo o tym nie świadczą. Trzeba być maksymalnie skoncentrowanym, bo jak rywale złapią pełne obroty, to gra się z nimi o trzy poziomy ciężej. Jak się ten ich mechanizm nakręci, to ciężko ich zatrzymać. Najważniejsze żeby do tego nie dopuścić – analizuje scout Asseco Resovii, który nie ukrywa dużego sentymentu do ekipy z Częstochowy. – Na pewno serce mocniej zabije, ale muszę bardzo chłodno do tego podchodzić. Trzeba zrobić wszystko, żeby ich grę rozłożyć na czynniki pierwsze i wygrać ten mecz, najlepiej za trzy punkty – dodaje Gogol.

Drugą osobą w ekipie Asseco Resovii, dla której poniedziałkowy pojedynek będzie miał dodatkowy smaczek będzie Piotr Nowakowski. Środkowy Asseco Resovii przez poprzednie pięć sezonów bronił barw akademików z Częstochowy. – Będzie mi bardzo miło spotkać chłopaków, z którymi grałem przez te ostatnie lata – mówi Nowakowski. – Mimo sentymentu do AZS-u, podejdę do tego spotkania jak do każdego innego, czyli wyjdę maksymalnie skoncentrowany na boisko i zostawię z mojej strony wszystko co najlepsze, żeby wygrać ten mecz za trzy punkty. W tym sezonie gra Częstochowy szwankuje i trudno mi powiedzieć co jest tego przyczyną, bo owszem, śledzę ich wyniki, ale meczów za bardzo nie oglądam, bo nie ma na to czasu. Oczywiście życzę im jak najlepiej, ale nie w pojedynkach z nami. Niech wygrywają, ale z innymi rywalami – kończy Piotr Nowakowski.

źródło: assecoresovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved