Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Todor Aleksiew w Gazpromie Surgut

Todor Aleksiew w Gazpromie Surgut

fot. archiwum

Po niezbyt udanym początku sezonu w barwach drużyny z Brianzy Todor Aleksiew zdecydował się na przeprowadzkę do Gazpromu Surgut. Bardzo możliwe jest także, iż jego rodak, Walentin Bratoew, również zmieni pracodawcę.

Todor Aleksiew przed rozpoczęciem sezonu podpisał kontrakt z Acqua Paradiso Monza Brianzą, lecz z powodu swojej nie najlepszej dyspozycji nie znalazł uznania w oczach trenera i większość spotkań spędził w kwadracie dla rezerwowych. W wyniku takiej sytuacji Bułgar postanowił rozwiązać umowę z włoskim klubem i podpisać nową, z Gazpromem Surgut, gdzie trenerem jest jego rodak – Plamen Konstantinow.
Aleksiew przybył do Surgutu w czwartek i być może pojawi się na parkiecie już w sobotę, w spotkaniu przeciw ekipie z Jekaterynbyrga.

Kłopoty z wywalczeniem miejsca w wyjściowym składzie w ekipie Vibo Valentii ma także Walentin Bratoew. Młody przyjmujący po roku spędzonym w Trydencie zdecydował się na przeprowadzkę do Valentii z nadzieją na regularną grę, tymczasem na boisku pojawiał się epizodycznie. Bułgar nie krył rozczarowania z tego powodu. – Przybyłem do Vibo by rozwijać się jako siatkarz i grać w zespole jako zawodnik szóstkowy. Moje nadzieje jednak okazały się być złudne, wciąż pełnię rolę rezerwowego. Nie mogę sobie na to pozwolić, dlatego rozglądam się za nowym pracodawcą. Wkrótce skontaktuję się z moim menedżerem, który wspominał, iż kilka klubów interesuje się moją osobą. Chciałbym kontynuować swoją karierę w Serie A, ale jeżeli nie znajdę drużyny, w której regularnie będę grał w wyjściowej „szóstce”, ale jeżeli takiej nie znajdę poważnie zastanowię się na zmianą ligi. Nie mogę trzeci rok z rzędu całego sezonu spędzić na ławce rezerwowych, gdyż to mogłoby łączyć się z brakiem powołania do reprezentacji – zakończył Bratoew.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved