Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marta Kuehn-Jarek: Zabrakło konsekwencji

Marta Kuehn-Jarek: Zabrakło konsekwencji

fot. archiwum

Na pomeczowej konferencji prasowej zarówno rozgrywająca jak i trener Stali Mielec nie ukrywali radości z pierwszego zwycięstwa w tegorocznym sezonie Plus Ligi Kobiet. W drużynie przeciwnej panowały zupełnie inne nastroje.

Podstawowa libero Pałacu Bydgoszcz oraz trener gratulowali zwycięstwa przeciwniczkom. Na spotkaniu z dziennikarzami nie pojawiły się Magdalena Mazurek i Magdalena Sadowska, które pełnią rolę kapitanów drużyn. Obydwie siatkarki zostały wezwane na kontrolę antydopingową.

Marta Szymańska (rozgrywająca Stali Mielec): – Cieszymy się bardzo z wygranego meczu, z tego że udało się nam przełamać złą passę oraz oczywiście z faktu, że zdobyłyśmy trzy punkty. Nie ukrywam, że są nam one bardzo potrzebne. Wyszłyśmy na boisko bardzo skoncentrowane i zdeterminowane, co było dla nas kluczowe.

Marta Kuehn-Jarek (libero Pałacu Bydgoszcz): – Chciałabym pogratulować zespołowi z Mielca zdobycia trzech punktów. Naszej drużynie niestety nie udało się zdobyć na własnej hali ani jednego oczka. Jest nam z tego powodu przykro. Nie wystarczyła nasza determinacja. Zabrakło konsekwencji w działaniu i ostatecznie nie udało się.Adam Grabowski (trener Stali Mielec): – Można powiedzieć, że w końcu zwycięstwo. Cały czas powtarzałem, że poziom naszej gry się nie zmienia i jest taki sam. Bardzo mnie to cieszy, że od początku sezonu gramy dobre mecze. Byliśmy w dzisiejszym spotkaniu bardziej zdeterminowani.

Rafał Gąsior
(trener Pałacu Bydgoszcz): – Gratulacje dla trenera drużyny przeciwnej za zwycięstwo za trzy punkty. Naszej drużynie dzisiejsze spotkanie nie wyszło. Zagraliśmy dużo poniżej oczekiwań.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved