Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PGE Skra i Jastrzębski Węgiel nie chcą grać

PGE Skra i Jastrzębski Węgiel nie chcą grać

fot. archiwum

W ostatniej kolejce przed przerwą na Puchar Świata dojdzie do spotkania aktualnych klubowych wicemistrzów świata z byłymi, czyli Jastrzębskiego Węgla i PGE Skry Bełchatów. Oba kluby nie chcą jednak grać w terminie ustalonym przez PlusLigę.

Na oficjalnej stronie PlusLigi jest podane, że mecz odbędzie się w piątek o godz. 14.30. Ale w Bełchatowie dostali już informację od komisarza ligi z nowym terminem – w sobotę o 14.30. Spotkanie ma być transmitowane w telewizji. PGE Skra nie chce się na to zgodzić, bowiem już dzień później reprezentanci Polski mają spotkać się na zgrupowaniu w Spale. W domach nie będzie ich przez miesiąc, bo od 20 listopada do 4 grudnia w Japonii rozegrany zostanie turniej o Puchar Świata, który jest też pierwszą kwalifikacją olimpijską.

W Bełchatowie chcą, by ich zawodnicy mieli po ostatnim meczu przynajmniej jeden dzień wolny. Przypomnijmy, że Andrea Anastasi powołał pięciu graczy aktualnego mistrza Polski: Bartosza Kurka, Michała Winiarskiego, Marcina Możdżonka, Pawła Woickiego i Pawła Zatorskiego.

W PGE Skrze twierdzą, że podobnie jest w Jastrzębiu, gdzie grają Zbigniew Bartman i Michał Kubiak, a także reprezentant Włoch Michał Łasko.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved