Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Magdalena Hawryła: Zdrowa rywalizacja wpływa na atmosferę

Magdalena Hawryła: Zdrowa rywalizacja wpływa na atmosferę

fot. archiwum

Siatkarki Jadaru AZS Politechnika Radomska odniosły wreszcie pierwszy triumf przed własną publicznością. O niesamowitej skuteczności, atmosferze panującej w zespole i niespodziance dla kibiców opowiada środkowa, Magdalena Hawryła.

Aż strach wyobrazić sobie, co czuły przeciwniczki, gdy po drugiej siatki z niemal 90-procentową skutecznością "szalała" Magdalena Hawryła. Nie miałaś litości dla rywalek z Trzebnicy.

Magdalena Hawryła: – Cieszę się, że ten mecz zakończył się dla nas szczęśliwie, ale trzeba przyznać, że gdyby nie postawa całego zespołu, także i ja nie zanotowałabym udanego występu. Trzeba bowiem przyznać, że świetnie funkcjonowało przyjęcie, a Kasia Ciesielska rozgrywała idealnie. Otrzymałam bowiem wiele piłek, które mogłam skończyć bez bloku.

Tym samym zapracowałaś sobie na miano najlepszej środkowej minionej kolejki.Nie ustawiałabym się aż tak wysoko, ale dziękuję wszystkim za takie oceny.

Jako zespół udało się Wam wreszcie odczarować własną halę. Zwycięstwo za trzy punkty cieszy podwójnie?

Przez cały tydzień poprzedzający mecz byłyśmy bardzo skupione. Ostro przygotowywałyśmy się pod jego kątem. Po ostatnich meczach czułyśmy spory niedosyt i chcieliśmy sprawić sobie, jak i publiczności dużo radości z trzech wywalczonych "oczek".

Co więcej, świetnie współpracuje się wam z nową zawodniczką, Aleksandrą Theis.

Rzeczywiście, Ola bardzo dobrze weszła do naszego zespołu. Trenowała z nami tylko dwa dni, a już podczas meczu z Gaudią widać było efekty tej pracy. Myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

Waszych fanów powinna cieszyć również atmosfera, jaka panuje w zespole.

Zdrowa rywalizacja jeszcze ją poprawia. Każda z zawodniczek wnosi do drużyny coś wyjątkowego. Chciałoby się rzec, byle tak dalej. My skupiamy się na tym, żeby nadal się zgrywać, jak najlepiej wypadać w meczach o punkty. A co będzie dalej? Zobaczymy wkrótce.

Rozmawiał: Michał Podlewski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved