Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > III kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

III kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

W dniu 22.10.2011 w Szkole Podstawowej nr 205 odbyła się III kolejka rozgrywek XV edycji Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej przy wsparciu Urzędu Miasta Łodzi.

W Ekstraklasie kobiet, powoli do formy wraca zespół Cehini, który pokonał Jutrzenkę (3:2). Drużyna w mocno zmienionym składzie pokazała, że z meczu na mecz będzie coraz silniejsza i ponownie włączy się w walkę o medale.

W Ekstraklasie mężczyzn kolejny raz doskonały mecz rozegrała drużyna PGE S.A. Dystrybucja, która pokonała Superatę (3:0) i została nowym liderem ligi. Słabiej zaprezentowała się Iskra która wygrała tylko za dwa punkty (3:2 z Sokołem I) i spadła o jedno miejsce w tabeli.

W I lidze kobiet nowym samodzielnym liderem została drużyny Dzikusy II, które pokonały rewelację tegorocznych rozgrywek Energię Pabianice (3:1). Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odniósł zespół Salos Wodna, który pokonał ZSO 4 (3:0).W I lidze mężczyzn trwa nieprzerwana passa zwycięstw beniaminka Itaki Film, która odniosła trzecie zwycięstwo, tym razem z drużyną Bez nazwy (3:1) i z przewagą trzech punktów prowadzi w tabeli. W meczu dwóch drużyn, które w ubiegłym sezonie grały w ekstraklasie nadspodziewanie łatwo Lozamet pokonał Bejłocz (3:0).

W II lidze jedynym zespołem bez porażki pozostaje Społeczna Wyższa Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania, która odniosła kolejne tym razem nad Energeo (3:0). Niespodziankę sprawił Brukland, który pokonał Piwożłopy (3:1).

W III lidze mężczyzn na czele tabeli dwa zespoły kandydujące do awansu – Pickup Diablo i Wild Boyz, które odniosły trzecie z rzędu zwycięstwa. Kolejne mecze wygrały też Dell i ŁKS Głusi Inwemer – drużyny które w ubiegłym sezonie należały do grona outsiderów, a w tym bardzo mocno włączyły się w walkę o awans do II ligi.

Zapraszamy na następną kolejkę rozgrywek, która odbędzie się 29.10.2011 (sobota) w godzinach 9-16 w Szkole Podstawowej nr 205 ul. Dąbrówki 1 (Olechów).

Zobacz również:
Wyniki i tabele Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved