Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Opinie o pojedynku w Białymstoku

Opinie o pojedynku w Białymstoku

fot. archiwum

Podopieczne Wiesława Czai w meczu z wrocławiankami potrzebowały aż pięciu partii, żeby rozstrzygnąć wynik na swoją korzyść. - Bardzo się cieszę, że ten horror się już skończył i dwa punkty zostają u nas - powiedziała po spotkaniu Joanna Szeszko.

Po spotkaniu powiedzieli:

Katarzyna Mroczkowska (kapitan Impelu Gwardii Wrocław): – Od kiedy pamiętam zawsze gramy zacięte mecze. Dziś również tak było. Uważam, że przestój w trzecim secie spowodował, iż przegrałyśmy spotkanie, które powinnyśmy wygrać 3:0. Mam wątpliwości co do decyzji sędziego odnośnie piłki meczowej. Wydaje mi się, że piłka otarła się o blok rywalek. Po tej sytuacji nie mogłyśmy podnieść się i przegrałyśmy mecz.

Joanna Szeszko (kapitan AZS-u Białystok): – Bardzo się cieszę, że ten horror się już skończył i dwa punkty zostają u nas. Wydawało się, że to spotkanie może się szybko skończyć. Po kilku zmianach, których dokonał trener, nasza gra się odmieniła. Jedna z zawodniczek – Channon Thompson – w końcu zaskoczyła. Wcześniej miała kilka spotkań, w których tak do końca jej nie szło. Dziś pokazała się z rewelacyjnej strony. Miała 83% skuteczności w ataku, to jest aż nie do wiary. To ona pociągnęła zespół i to dzięki niej uwierzyłyśmy, że możemy dalej walczyć.Rafał Błaszczyk (trener Impelu Gwardii Wrocław): – Gratuluję zespołowi z Białegostoku zwycięstwa, a mojemu zespołowi gratuluję wywalczenie jednego punktu i aktywnej postawy od początku do końca.

Wiesław Czaja (trener AZS-u Białystok): – Cieszą mnie dwa punkty, bo mogło być ich zero. Chciałbym podziękować zawodniczkom za walkę do samego końca. Był to bardzo zacięty pojedynek. Próbowaliśmy grać w różnych ustawieniach i być może trafiliśmy na właściwe.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved