Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Głosy po tie-breaku w Muszynie

Głosy po tie-breaku w Muszynie

fot. archiwum

Aż pięciu setów potrzebowały podopieczne Waldemara Kawki, żeby pokonać siatkarki z Muszyny. - Zabrakło woli walki w ostatnim secie, aby przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść - powiedziała kapitan Muszynianki, Agnieszka Rabka.

Po spotkaniu powiedzieli:

Agnieszka Rabka (kapitan Muszynianki): – Chciałam pogratulować zespołowi z Dąbrowy. Jeśli chodzi o nas to zagrałyśmy „w kratkę”. Zabrakło woli walki w ostatnim secie, aby przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Grałyśmy falami. Raz zdobywałyśmy kilka punktów, później kilka traciłyśmy.

Waldemar Kawka (trener Tauron MKS): – Mecz się przeplatał: raz lepsza gra Muszyny, a raz naszą. Zgodzę się z przedmówca, że zagraliśmy z większą determinacją w tie-break-u. Trzeba przyznać, że trochę dopisało nam szczęście. Cieszymy się z wygranej w Muszynie, bo dawno nam się to nie przydarzyło.

Bogdan Serwiński (trener Muszynianki): – Graliśmy falami część bardzo ładnie, a część bez emocji. Wydaje mi się, że głównym bohaterem spotkania chciał zostać arbiter główny. Nie pierwszy raz się zdarza, że sędzia tuszuje swoje błędy i „chowa” się za żółtą kartką.

Magdalena Śliwa (kapitan Tauron MKS): – Cieszę się ze zwycięstwa nad mocnym rywalem. Mecz mógł się podobać pomijając początki setów. Było dużo nerwowości, ale dobrymi akcjami zespoły wypracowywały sobie przewagi. Myślę, że wynik jest sprawiedliwy.

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved