Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rafał Buszek: Nikt nie będzie pamiętał dramatycznej końcówki

Rafał Buszek: Nikt nie będzie pamiętał dramatycznej końcówki

fot. archiwum

Po piątkowej porażce z Delectą Bydgoszcz niemal wszyscy zawodnicy Farta Kielce ze spuszczonymi głowami udali się do szatni. Na krótką rozmowę zdecydował się Rafał Buszek, który opowiedział o przyczynach porażki swojej drużyny.

Mecz z Delectą przeszedł już do historii. Mimo, iż drużyna Farta grała w tym spotkaniu „w kratkę", to jednak pojawiła się przed wami olbrzymia szansa, by wywalczyć w piątkowy wieczór choć jeden punkt.

Rafał Buszek: – No tak… W meczu z Delectą zabrakło nam nieco szczęścia w decydujących piłkach. Mieliśmy swoje szanse, jednak jeśli w czwartym secie nie potrafimy wykorzystać trzech piłek setowych, to ciężko myśleć o wywalczeniu jakiegokolwiek dorobku z tak solidnym zespołem, jakim jest ekipa z Bydgoszczy.

Swoją drogą Delecta świetnie rozpoczęła sezon – pomimo, iż przed rozpoczęciem rozgrywek mało kto stawiał ich w roli faworytów ligi.– Rzeczywiście drużyna Delecty bardzo dobrze rozpoczęła tegoroczne rozgrywki Plusligi. Podopieczni Piotra Makowskiego wywożą punkty z niełatwych terenów. Co do dzisiejszego meczu – nikt jutro nie będzie pamiętał dramatycznej końcówki w czwartym secie. Dla zawodników, trenerów i kibiców liczy się fakt, że Bydgoszczanie wyjechali z Kielc z kompletem „oczek".

A teraz na ich miejsce w kieleckiej Hali Legionów pojawią się siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Zespół, z którym o wywalczenie jakiegokolwiek dorobku punktowego może być jeszcze trudniej.

– Z pewnością przy obecnym składzie mamy szansę na sprawienie niespodzianki. Będziemy walczyć z całych sił, by pokazać się z jak najlepszej strony. Mamy okrągły tydzień, by zapomnieć o tym nieudanym spotkaniu i w kolejnej potyczce nie popełniać już tych samych błędów.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved