Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga K: Radomianki nie dały szans beniaminkowi z Trzebnicy

I liga K: Radomianki nie dały szans beniaminkowi z Trzebnicy

fot. archiwum

Lepszej okazji do odczarowania własnej hali i odniesienia pierwszego triumfu niż bój z MMKS Gaudia Trzebnica siatkarki Jadaru AZS Politechnika Radomska chyba nie mogły sobie wyobrazić. W sobotę dosłownie "zniszczyły" rywalki i zainkasowały komplet punktów.

Aż miło było patrzeć na siatkarki Jadaru AZS w sobotnim boju. – Wyszłyśmy na to spotkanie niezwykle skoncentrowane, pewne tego, co chcemy osiągnąć. Stąd zapewne tak udany występ – podkreśliła tuż po zakończeniu Magdalena Hawryła, która zgarnęła tytuł najlepszej zawodniczki spotkania. Wyróżnienie powędrowało jak najbardziej w zasłużone ręce. Wszak środkowa radomianek w drugiej i trzeciej partii nie tylko "łapała" piłki po atakach rywalek jak "chwytaki" ustawione za boiskami amerykańskiej NLB, ale także atakowała z niemal 90-procentową skutecznością.

Udany debiut w barwach Jadaru zaliczyła Aleksandra Theis. Kilkakrotnie miała okazję popisać się swoimi umiejętnościami w ataku. – Jej występ oceniam pozytywnie. Nie popełniła dużo błędów, nieźle spisała się w ataku. W miarę upływu czasu będzie grała coraz lepiej – stwierdził trener Jacek Skrok.Ale tak naprawdę, ten triumf to zasługa każdej z nas. W końcu bez świetnego przyjęcia i dokładnego dogrania od Kasi Ciesielskiej, nic z tych akcji by nie wyszło. Byle tak dalej – skwitowała Hawryła.

Trener Jacek Skrok podkreślił, że na hurraoptymizm po tym spotkaniu jest jeszcze zbyt wcześnie. Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Dziś dobrze wyglądała zagrywka oraz gra w obronie. Założenia taktyczne zostały zrealizowane – ocenił trener radomianek.AZS Jadar Politechnika Radom – Gaudia Budmel Trzebnica 3:0
(25:23, 25:16, 25:14)

Zobacz również:
Wyniki 4. kolejki oraz tabela I ligi kobiet

źródło: RadomSport.pl, SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved