Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Diabelskie oblicze legionowianek

Diabelskie oblicze legionowianek

fot. archiwum

Zupełnie nowe oblicze przed kibicami zaprezentowały w tym tygodniu siatkarki Siódemki Legionovia Legionowo. Podopieczne Wojciecha Lalka wzięły udział w specjalnie przygotowanej sesji, której tematem przewodnim są słowa -Żeby trafić do nieba trzeba przejść przez piekło.

Buchające ognie, swąd siarki i diabelska atmosfera – to nowy pomysł na przedstawienie siatkarek Siódemki Legionovia Legionowo, które w tym sezonie walczą o awans do PlusLigi Kobiet. – Nie chcieliśmy, aby dziewczyny wystąpiły w kolejnej sesji sportowej, czy „modowej", zależało nam nad stworzeniem czegoś oryginalnego, z czym kojarzona byłaby nasza drużyna – wyjaśnia Sławomir Supa, dyrektor sportowy beniaminka I ligi kobiet. – Nieoceniona w tym zasługa bardzo zdolnego grafika komputerowego – Severa, który w dużej mierze wsparł nasz projekt – dodaje.

W tym tygodniu klub wydał 15 kart kolekcjonerskich przedstawiających legionowskie „diablice" oraz równie piekielny sztab szkoleniowy. Gadżety,których tematem przewodnim jest hasło „Żeby trafić do nieba trzeba przejść przez piekło", dostępne będą podczas meczu z Chemikiem Police. – Dla nas niebem jest wymarzona PlusLiga Kobiet – zdradza dyrektor sportowy Siódemki Legionovia. – Z kolei trudną i wyczerpującą drogę do tego celu ma obrazować piekło – dodaje.Diabelska sesja zdjęciowa to nie jedyna propozycja przybliżenia zespołu z Legionowa. Wkrótce ukaże się jeszcze jedna kolekcja kart. Tym razem podopieczne Wojciecha Lalka zaprezentują się w zgoła odmiennym obliczu. – Dziewczyny dadzą się poznać jako łagodne anielice – nieco tajemniczo mówi Sławomir Supa. Za kilka tygodni dostępny będzie kalendarz na 2012 rok. Włodarze klubu liczą, że uda się im zaskoczyć sympatyków legionowskiej drużyny.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved