Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Damian Wojtaszek: Będziemy chcieli sprawić niespodziankę

Damian Wojtaszek: Będziemy chcieli sprawić niespodziankę

fot. archiwum

Już w najbliższą niedzielę o 16.00  AZS Politechnika Warszawska podejmie ekipę mistrza Polski - PGE Skrę Bełchatów. „Inżynierowie" przez ekspertów skazywani są na pożarcie. - Będziemy chcieli sprawić niespodziankę - zapowiada libero, Damian Wojtaszek.

 

Dwudziestotrzyletni zawodnik jest przekonany, że jego zespół w pojedynku z naszpikowaną gwiazdami światowej siatkówki Skrą tanio skóry nie sprzeda. – Nasza forma idzie w górę. Pokazaliśmy to już w meczu przeciwko Fartowi Kielce. Zwycięstwo nad tą ekipą podbudowało nas psychicznie. A może być jeszcze lepiej – mówi.

Sympatyczny libero doskonale zdaje sobie jednak sprawę, że nawet doskonały mecz w wykonaniu Politechniki na Skrę może nie wystarczyć. – Skra to Skra – ocenia krótko. – To naprawdę klasowy zespół, ale… w poprzednim sezonie, właśnie w hali Torwaru, już z nim wygraliśmy – przypomina z uśmiechem. – Przy pięciu tysiącach dopingujących gardeł wygraliśmy wówczas 3-2. Marzy nam się powtórzenie tego wyniku – dodaje. – Ale bez kibiców nie będzie to możliwe – zaznacza. – Liczymy, że Torwar znów wypełni się do ostatniego miejsca i że miłośnicy siatkówki ponownie poniosą nas do zwycięstwa.Czym Politechnika będzie chciała zaskoczyć Skrę? – Nasz zespół to mieszanka młodości i rutyny. Nikt nie boi się ciężkiej pracy, wszyscy chcemy wygrywać. Z chęcią odniesienia zwycięstwa wyjdziemy też na mecz przeciwko mistrzom Polski. Faworyt jest oczywisty, ale my wierzymy w siebie. Marzy nam się niespodzianka – kończy Damian Wojtaszek.

*Autorem tekstu jest Adrian Komorowski (azspw.com)

 

źródło: azspw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved