Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Robert Grzanka o nowym wzmocnieniu beniaminka I ligi kobiet

Robert Grzanka o nowym wzmocnieniu beniaminka I ligi kobiet

fot. archiwum

W dniu wczorajszym Jadar AZS Politechnika Radomska poinformował o kolejnym wzmocnieniu. Szeregi beniaminka I ligi kobiet zasiliła Aleksandra Theis, występująca ostatnio w zespole Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia.

Kiedy wydawało się, że skład zespołu z Mazowsza jest już zamknięty, z Radomia dobiegła wiadomość o kolejnym wzmocnieniu beniaminka I ligi kobiet. Miejscowy Jadar AZS podpisał umowę z byłą zawodniczą Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia, Aleksandrą Theis.Przeanalizowaliśmy ostatnie wyniki naszego zespołu, dochodząc do wniosku, że nie są one satysfakcjonujące. Nasza drużyna po 3. kolejkach spotkań zajmuje dopiero 7. miejsce w tabeli – powiedział w rozmowie ze Strefą Siatkówki dyrektor sportowy Jadaru AZS Politechnika Radomska, Robert Grzanka. Oczekiwaliśmy trochę więcej – dodał.

Po zwycięstwie w Pszczynie radomianki 1:3 uległy faworyzowanemu Chemikowi Police. Ta porażka ujmą na honorze nie jest, ale działacze z Mazowsza już teraz postanowili działać. – Pojawiła się okazja zakontraktowania Oli Theis. Dlaczego nie mielibyśmy z niej skorzystać? Tym bardziej, że jest to wzmocnienie zarówno na atak, jak i na przyjęcie – wyjaśnił szef Jadaru AZS. – Musieliśmy działać szybko, gdyż na rynku nie ma zbyt wielu wolnych zawodniczek. Poza tym Olą interesowała się m. in. Sparta Warszawa, która w obliczu kontuzji Ewy Śliwińskiej poszukuje zawodniczki na przyjęcie – dodał.

Theis w składzie zespołu z Radomia pojawi się już w najbliższą sobotę. Przeciwnikiem podopiecznych Jacka Skroka będzie kolejny beniaminek I ligi kobiet – MMKS Gaudia Budmel Trzebnica. – Dzisiaj w Warszawie załatwiliśmy wszelkie formalności związane z tym transferem. Także Ola na pewno będzie mogła zagrać w sobotę – powiedział Robert Grzanka. Czy nowa siatkarka pojawi się w wyjściowym składzie Jadaru AZS? – Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby odpowiedzieć na to pytanie. To w głównej mierze zależeć będzie od zawodniczki. Jeżeli pokaże, że ciężko pracuje na treningach, trener Skrok z pewnością to zauważy – zakończył dyrektor sportowy klubu z Radomia.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved