Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Małgorzata Plebanek: Wszystkie w zespole się wspieramy

Małgorzata Plebanek: Wszystkie w zespole się wspieramy

fot. archiwum

W samych superlatywach o zespole beniaminka I ligi kobiet wypowiada się Małgorzata Plebanek. - Mamy wyrównany skład, do tego wszystkie nawzajem się wspieramy. To bardzo budujące - mówi w rozmowie ze Strefą Siatkówki przyjmująca Siódemki Legionovia.

Bardzo zależało nam, aby z dobrej strony pokazać się przed własną publicznością. Chciałyśmy też udowodnić w konfrontacji z AZS-em KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, że jesteśmy zespołem lepszym. I… udało się – powiedziała po ostatnim meczu przyjmująca Siódemki Legionovia Legionowo, Małgorzata Plebanek. Legionowianki od mocnego uderzenia rozpoczęły pierwszego seta, wygrywając z zespołem Romana Murdzy 25:5. – Kto był na tym spotkaniu, sam widział co działo się na parkiecie… Ania (Sołodkowicz – przyp. red.) poszła na zagrywkę, z którą dziewczyny po drugiej stronie siatki miały duży problem – dodała Plebanek.

Ostrowczanki także w drugiej partii tego spotkania nie miały zbyt wielu argumentów. Set również zakończył się zdecydowanym zwycięstwem beniaminka I ligi kobiet. Czy rywalki przestraszyły się Siódemki? – Tak mi się wydaje, przynajmniej ja widziałam ten strach w ich oczach – śmiała się przyjmująca legionowianek, które w najbliższą sobotę na Górnym Śląsku zagrają w Pszczynie z miejscowym PLKS-em. – Przez cały tydzień intensywnie będziemy przygotowywać się do tego meczu. Wydaje mi się, że nie powinnyśmy mieć problemów z pokonaniem tej drużyny – wyjaśnia podopieczna Wojciecha Lalka.

Mocną stroną zespołu beniaminka I ligi kobiet jest wyrównany skład. Trener Lalek często podkreśla, że w każdym meczu dysponuje dwoma, równorzędnymi szóstkami. – To prawda, że mamy wyrównany skład. Do tego rywalizacja między nami jest bardzo zdrowa. Nie dochodzi do takich sytuacji, że któraś z nas podkłada drugiej kłody pod nogi. Wręcz przeciwnie, wszystkie nawzajem się wspieramy. Po raz pierwszy spotkałam się z takim zjawiskiem. Z pewnością jest to bardzo pozytywne i budujące – wyjaśniła Małgorzata Plebanek.* foto B. Krośkiewicz

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved