Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zuzanna Czyżnielewska: Najważniejsza jest wygrana

Zuzanna Czyżnielewska: Najważniejsza jest wygrana

fot. archiwum

MVP spotkania Pałac - Gwardia Zuzanna Czyżnielewska nie ukrywała radości z otrzymania statuetki, ale jeszcze bardziej była zadowolona z rezultatu, jaki osiągnęła wraz z koleżankami w spotkaniu kończącym drugą kolejkę PlusLigi Kobiet.

Nagroda na pewno cieszy, ale nie tak bardzo, jak dzisiejsza wygrana za trzy punkty. Najważniejsze, że ten mecz jest wygrany, i to tak zdecydowanie – powiedziała po spotkaniu. Rozgrywki pędzą jednak nieubłaganie i już za dwa dni podopieczne Rafała Gąsiora czeka trudne spotkanie z drużyną Budowlanych. – Ważne, że szybko udało się nam zakończyć ten pojedynek ponieważ oszczędzamy siły, gdyż już jutro wyjeżdżamy do Łodzi. Tam czeka nas kolejny mecz w którym musimy udowodnić, że nie przez przypadek wygrałyśmy tak zdecydowanie – dodała Czyżnielewska.

Obserwując spotkanie w hali Łuczniczka lub za pośrednictwem mediów rzucała się w oczy bardzo dobra dyspozycja siatkarek z Bydgoszczy w polu serwisowym. – Cały czas zwracamy uwagę na ten element podczas treningów. Wiadomo, że zagrywka jest pierwszym elementem, który wprowadza piłkę do gry i jeśli jest poprawnie wykonana to dzięki temu możemy realizować naszą grę. Również łatwiej jest wówczas zatrzymać przeciwniczki – zauważyła zawodniczka.

Cztery punkty w dwóch spotkaniach to dorobek zespołu Pałacu Bydgoszcz. Atakująca gospodyń dzisiejszego spotkania jest zadowolona z początku tego sezonu, ale wraz z całym zespołem nie zamierza spocząć na laurach w kolejnych spotkaniach. – Na pewno jest to dobry początek sezonu, co cieszy. Chociaż w Dąbrowie mogłyśmy zaprezentować się troszeczkę lepiej, jednak w następnych pojedynkach będziemy walczyć o punkty i w Łodzi również postaramy się urwać jakieś oczka – powiedziała na koniec MVP poniedziałkowego meczu.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved