Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Patrycja Polak: Nie było to łatwe zwycięstwo

Patrycja Polak: Nie było to łatwe zwycięstwo

fot. archiwum

- Na pewno nie było to łatwe zwycięstwo ponieważ ciężko na nie zapracowaliśmy - powiedziała po dość niespodziewanym zwycięstwie nad Gwardią Wrocław, siatkarka Pałacu Bydgoszcz Patrycja Polak. Drużyna z Bydgoszczy pokonała wrocławianki w trzech setach.

Zapewne większość kibiców jak i samych zawodniczek z Bydgoszczy miało jeszcze w pamięci bardzo dobrą postawę podopiecznych Rafała Błaszczyka, które we wrocławskiej hali Obita bez żadnych problemów w trzech setach uporały się z zespołem Budowalnych Łódź. Tym większe musiało być zaskoczenie wszystkich po dzisiejszym spotkaniu, w którym siatkarki z Bydgoszczy w trzech setach rozprawiały się z siatkarkami Impelu Gwardii Wrocław. Przyjmująca zespołu znad Brdy podkreślała jednak, że mimo pewnego zwycięstwa w trzech partiach nie była to przysłowiowa bułka z masłem. – Na pewno nie było to łatwe zwycięstwo ponieważ ciężko na nie zapracowaliśmy. Byłyśmy skoncentrowane przez trzy sety, także w mojej opinii zasłużyliśmy na to zwycięstwo – powiedziała po spotkaniu zadowolona Patrycja Polak.

W składzie gospodyń w przygotowaniach przed tegorocznym sezonem doszło do wielu zmian kadrowych. Swoje zdanie na ten temat zgrania zespołu ma przyjmująca zespołu z Kujaw. – Z każdym meczem będzie coraz lepiej. Nie jesteśmy jeszcze do końca zgrane. Ja sama dołączyłam do zespołu kilka tygodni temu do zespołu, ale myślę, że zmierza to wszystko w bardzo dobrym kierunku i będzie tylko lepiej – uważa zawodniczka.

Przed podopiecznymi Rafała Gąsiora wyjazdowe spotkanie z drużyną Budowlanych Łódź, która po falstarcie w pierwszej kolejce rozgrywek, odrodziła się w Pile. Patrycja Polak nie załamuje jednak rąk i wierzy, że jej zespół będzie w stanie jak równy z równym powalczyć z rywalkami na ich terenie. – Naszym celem w tym sezonie jest granie jak najlepiej oraz walczenie o każdy punkt. Myślę, że zrobimy wszystko aby wywieźć jakieś oczka z Łodzi – dodała na koniec.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved