Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Mazurek: Obawiałyśmy się tego spotkania

Magdalena Mazurek: Obawiałyśmy się tego spotkania

fot. archiwum

Siatkarki Pałacu Bydgoszcz odniosły bardzo cenne zwycięstwo w we własnej hali. Bydgoszczanki pokonały podopieczne trenera Błaszczyka w trzech setach. - Skupiamy się już na kolejnych spotkaniach - powiedziała po meczu Magdalena Mazurek.

Cztery punkty po dwóch kolejkach Plus Ligi Kobiet to chyba dobry początek dla waszej drużyny?

Magdalena Mazurek: Tak, to prawda. Cieszymy się, że przed własną publicznością udało się nam wygrać mecz za trzy punkty. Obawiałyśmy się tego spotkania, tym bardziej, że wiedziałyśmy, iż Gwardia pokonała drużynę Budowlanych Łódź bez problemu i nastawiałyśmy się na ciężki pojedynek.

Zagrywka była w dniu dzisiejszym jednym z głównych elementów, który zdecydował o zwycięstwie drużyny z Bydgoszczy. Między innymi pani dwukrotnie w trzeciej partii spotkania zapunktowała zagrywką.Jeżeli chodzi o zagrywkę, to rzeczywiście była ona kluczowym elementem w dzisiejszym spotkaniu. Dzięki skutecznemu serwisowi mogłyśmy ułożyć sobie grę według naszych założeń i było nam łatwiej grać w kontratakach z przeciwniczkami.

Przed wami dwa ciężkie spotkania na wyjeździe, najpierw z drużyną Budowlanych Łódź, a później mecz na ciężkim terenie w Pile. Liczycie na jakieś punkty w kolejnych meczach?

Przede wszystkim nastawiamy się na to, że będą to ciężkie pojedynki, w których musimy dać z siebie wszystko. Należy zapomnieć o tym meczu i skupić się na kolejnych spotkaniach.

W tym sezonie postanowiła pani zmienić barwy klubowe przenosząc się z zespołu AZS Białystok do Pałacu Bydgoszcz. Jakie odczucia po przeniesieniu do Bydgoszczy?

Czuję się pozytywnie. Dostałam jakby nowych sił witalnych.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved