Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Ljubow Sokołowa chce pomóc swojej reprezentacji

Ljubow Sokołowa chce pomóc swojej reprezentacji

fot. archiwum

Dwukrotna mistrzyni świata Ljubow Sokołowa (obecnie Szaszkowa) oświadczyła, że weźmie udział w turnieju prekwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Londynie. Siatkarka miała w planach odpoczynek od reprezentacji. Dodała, że obecnie jest w niezłej formie.

Niedawno rozmawiałam z kierownictwem rosyjskiej federacji. W Kaliningradzie od 8 do 13 listopada rozegrany zostanie turniej prekwalifikacyjny do igrzysk w Londynie. Będę w tym czasie z kadrą. Trzeba po prostu wygrać te zawody i awansować do majowego turnieju kontynentalnego. Igrzyska olimpijskie są najważniejszą sprawą w życiu każdego sportowca. W ogóle na ten temat nie powinno się dyskutować – powiedziała Lubow Sokołowa.

Sokołowa nie grała w mistrzostwach Europy we Włoszech i Serbii. W tym roku nie miała w planie występów w reprezentacji. Rosja o prawo gry w igrzyskach musi walczyć w prekwalifikacjach. Jedna z najlepszych siatkarek świata ostatnich lat uznała, że trzeba pomóc reprezentacji.

Uważam, że jestem przygotowana na 80 procent. Brakuje trochę meczowej praktyki. Fizycznie czuję się znakomicie – powiedziała.Autor: Eugeniusz Andrejuk

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved