Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patryk Czarnowski: Jesteśmy w bardzo dobrych nastrojach

Patryk Czarnowski: Jesteśmy w bardzo dobrych nastrojach

fot. archiwum

W pojedynku z Treflem Gdańsk został wybrany MVP meczu. Do zwycięstwa nad Resovią Rzeszów również dorzucił swoją cegiełkę. - Zmusiliśmy rywali do błędów - przyznał środkowy ZAKSY Patryk Czarnowski. Teraz on i jego koledzy myślami są już przy Lidze Mistrzów.

Wygrane po 3:0 ze Skrą Bełchatów i teraz Resovią Rzeszów robią wrażenie. Co było kluczem do sobotniego zwycięstwa?

Patryk Czarnowski:Przede wszystkim szanowaliśmy zagrywkę i przez to później dobrze ustawialiśmy blok i obronę. To zmuszało rywali do błędów. W decydujących momentach wykorzystaliśmy nasze kontry i to przyniosło skutek.

Praktycznie wyłączyliście z gry asa Resovii Georga Grozera, który atakiem zdobył tylko pięć punktów.Dokładnie, trochę zniechęciliśmy go do gry. Mieliśmy priorytety w grze na siatce. Zatrzymać właśnie Grozera oraz Piotra Nowakowskiego, który jest bardzo groźny na środku siatki. Tych dwóch zawodników obawialiśmy się najbardziej. Nasza taktyka sprawdziła się i myślę, że w miarę skutecznie wyeliminowaliśmy obu. Dlatego trochę łatwiej nam się grało.

Kolejne zwycięstwo za trzy punkty nad silnym rywalem. Jesteście liderem PlusLigi. Teraz spokojnie możecie już myśleć o pierwszym meczu w Lidze Mistrzów.

Cieszymy się, że dobrze nam idzie i wygrywamy. Jesteśmy w bardzo dobrych nastrojach i przez te kilka dni możemy spokojnie się przygotować do pojedynku z Partizanem Belgrad.

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved