Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Marek Mierzwiński: Z samego wyniku można być zadowolonym

Marek Mierzwiński: Z samego wyniku można być zadowolonym

fot. archiwum

Zawisza Sulechów rozegrał dwa spotkania w rozgrywkach drugiej ligi kobiet. W ostatnim spotkaniu podopieczne Marka Mierzwińskiego w trzech szybkich setach pokonały rezerwy Pałacu Bydgoszcz. Teraz Zawisza zmierzy się z Energetykiem Poznań.

Zawisza Sulechów rozegrał dwa spotkania ligowe w obecnym sezonie i odniósł dwa zwycięstwa. Podopieczne Marka Mierzwińskiego w spotkaniach tych nie straciły seta. – Nie ukrywam, że liczyliśmy, że w tych dwóch meczach zdobędziemy komplet punktów. Trener sulechowskiego zespołu podkreśla, że jego zawodniczki popełniają jeszcze niewielką ilość błędów. – Mimo tego, że zdarzają nam się momentami proste błędy, to wynik wygląda dobrze. Także z samego wyniku na pewno można być zadowolonym. Jak zaznacza szkoleniowiec jest jeszcze kilka elementów, które wymagają poprawy. – Jeszcze trochę rzeczy mamy do poprawienia, ale to jest kwestia czasu.

Następnym zespołem, z którym zmierzy się sulechowski Zawisza będzie KS Energetyk Poznań. Jaka jest więc recepta trenera Mierzwińskiego na pokonanie Energetyka? – Zespół z Poznania to jest już troszeczkę lepszy przeciwnik. Na pewno trudno będzie nam grać. Musimy się bardzo skoncentrować, bo jeżeli przydarzą nam się jakieś niewymuszone, proste błędy i będzie ich zbyt dużo to zespół z Poznania na pewno będzie chciał to wykorzystać. Musimy się skupić i zagrać troszeczkę lepiej – zakończył Marek Mierzwiński, szkoleniowiec lubuskiej ekipy.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved