Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Andrea Anastasi: Nikogo nie skreślam na zawsze

Andrea Anastasi: Nikogo nie skreślam na zawsze

fot. archiwum

- Nigdy nikogo nie skreślam na zawsze. Przed Wlazłym też nie zamykam drzwi do reprezentacji - twierdzi włoski szkoleniowiec polskich siatkarzy, Andrea Anastasi. Czy oznacza to, że Mariusz wlazły jednak zagra jeszcze kiedyś w koszulce reprezentacji Polski?

Mariusz Wlazły kilka dni temu uciął wszelkie spekulacje zapowiadając, że w reprezentacji Polski grać nie będzie. Okazuje się, że nie zamknął tym sobie drzwi do kadry Anastasiego. – Dobrze mi się wcześniej z nim rozmawiało. Co najważniejsze, Mariusz stawia sprawę jasno. Nie zwodzi, nie przeciąga. Szanuję takich ludzi, bo sam też staram się tak postępować – mówi w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego włoski szkoleniowiec.

Gdy występowałem w reprezentacji Włoch, pewnego dnia przyszedł do mnie trener Julio Velasco i powiedział, że nie ma już dla mnie miejsca w zespole. Miał innych świetnych siatkarzy, jak Bernardi, Giani, Cantagalli, Bracci. Przyjąłem to do wiadomości, choć nie mogłem się z tym pogodzić. Pewnie dlatego, że bardzo kochałem swoją reprezentację. Po decyzji Velasco płakałem – wspomina Andrea Anastasi przykład zgoła odmienny od przypadku Wlazłego. Mimo to daleki jest od deklaracji, że atakujący Skry Bełchatów już u niego nie zagra. – Nigdy nikogo nie skreślam na zawsze. Przed Wlazłym też nie zamykam drzwi do reprezentacji – deklaruje.

Więcej w Przeglądzie Sportowymźródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved