Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Adam Grabowski: W końcu gdzieś zdobędziemy punkty

Adam Grabowski: W końcu gdzieś zdobędziemy punkty

fot. archiwum

- Mieliśmy momentami duże kłopoty. Stal potrafi grać z każdym - mówił po wygranej w Mielcu trener MKS Dąbrowa górnicza, Waldemar Kawka. - Jeśli utrzymamy poziom gry to w końcu gdzieś zdobędziemy punkty - zapewnia Adam Grabowski, trener Stali.

Na konferencji prasowej po meczu powiedzieli:

Magdalena Śliwa (kapitan Tauronu MKS): – Cieszę się ze zwycięstwa na trudnym terenie z waleczną drużyną. Radujemy się ze zdobytych trzech punktów. Spotkanie mogło się podobać. Oprócz pierwszego seta w każdym było troszeczkę dramaturgii. Kibice mogli być zadowoleni. Jeszcze raz powtórzę, że bardzo się cieszymy ze zdobyczy punktowej, bo spodziewaliśmy się twardej walki.

Agata Babicz (kapitan Stali): – Niestety, ja nie mogę być zadowolona z osiągniętego wyniku. Wygrana byłaby oczywiście lepszym rozwiązaniem. W końcówkach nie udało nam się zdobyć zwycięskich punktów. Porażka na pewno smuci, ciężko komentować przegrany mecz.



Waldemar Kawka (trener Tauronu MKS): – Jesteśmy zadowoleni i szczęśliwy z trzech punktów na trudnym terenie. Niewiele brakowało a powtórzyłaby się historia sprzed roku. Mieliśmy momentami duże kłopoty. Stal potrafi grać z każdym. Dziewczyny broniły piłki i „nakręcały się" pozytywnie wygranymi akcjami. Całe szczęście, że przewagę udało się utrzymać do końca czwartego seta. Jestem też przekonany, że drużyna z Mielca będzie grała efektywniej. Życzę im, żeby zdobyli punkty w następnym spotkaniu.

Adam Grabowski (trener Stali): – Dziękuję za ciepłe słowa. Nie chcę nic obiecywać, ale jeśli utrzymamy poziom gry to w końcu gdzieś zdobędziemy punkty. Chciałem moim dziewczynom pogratulować postawy i walki. Za to należą się im słowa uznania. Po spotkaniu zdążyłem spojrzeć w statystyki. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy: popełniliśmy mniej błędów własnych w trzech pierwszych setach. Gdyby udało się wygrać trzecią partię być może doprowadzilibyśmy do tie-breaka. Jesteśmy na końcu tabeli, ale mam nadzieję, że już niedługo się odbijemy.

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved