Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zatorski: Dwa przegrane mecze jeszcze o niczym nie świadczą

Paweł Zatorski: Dwa przegrane mecze jeszcze o niczym nie świadczą

fot. archiwum

- Najważniejsze jednak, że potrafiliśmy opanować sytuację, bo były momenty kiedy robiło się nerwowo - przyznał po wygranym przez Skrę Bełchatów libero mistrza Polski, Paweł Zatorski. Wygraną nad akademikami bełchatowianie przełamali złą passe.

Spadł wam kamień z serca po tym meczu? To zwycięstwo na pewno was uspokoiło.

Tak, dokładnie spadł nam kamień z serca, bo było już w naszych szeregach nerwowo, ale cieszymy się, że wygraliśmy bo to był na pewno ważny dla nas mecz.

Spodziewaliście się, że odniesiecie porażki w tak ważnych spotkaniach jak mecze z Zaksą, Resovią?
Musieliśmy mieć gdzieś w głowie, że możemy przegrać któreś z tych spotkań. Oczywiście chcieliśmy wygrać oba, ale to pokazuje jak silna w tym sezonie będzie polska liga. Zaksa, Resovia to drużyny które od wielu, wielu lat tworzone są z ogromnymi aspiracjami i teraz nie ukrywają tego, że chcą nas zdetronizować , a wręcz otwarcie o tym mówią.Będziecie się bronić?
– Będziemy, jasne. Te dwa przegrane mecze jeszcze o niczym nie świadczą.

Mecz z Częstochową nie był najłatwiejszy, ale wygraliście go. Kluczem do zwycięstwa był dzisiaj Aleksandar Atanasijević?
Szczerze mówiąc nie wiem. Ciężko mi to ocenić tak od razu, bo nie widziałem statystyk, a z przebiegu meczu, kiedy jest się na boisku, ciężko jest zapamiętać kogoś, kto się wyróżnia. Każda akcja jest ważna. Najważniejsze jednak, że potrafiliśmy opanować sytuację, bo były momenty kiedy robiło się nerwowo. To nie tylko pojedynczy zawodnicy, jasne Aleks dołożył swoje, ale każdy z nas w tych trudnych momentach musiał przykładać się mocno, żeby nasza gra szła w dobrym kierunku.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved