Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zawodniczki i trenerzy o przedziwnym meczu w Bielsku-Białej

Zawodniczki i trenerzy o przedziwnym meczu w Bielsku-Białej

fot. archiwum

Siatkarki Stali Mielec w każdym z czterech setów prowadziły z Aluprofem, mimo to wyjechały z Bielska-Białej bez punktu. - Frajersko oddaliśmy ten mecz - przyznał trener Adam Grabowski. - Wiedzieliśmy, że to będzie trudne spotkanie - dodał Mariusz Wiktorowicz.

8:5, 8:0 (!), 8:4, 8:3 – od takiego prowadzenia w każdej z czterech partii rozpoczynały siatkarki Stali Mielec. Skazywane na porażkę w Bielsku-Białej pokazały wielką determinację do gry. Mimo to… przegrały 1:3. Dlaczego mielczanki wysoko prowadząc tak łatwo roztrwoniły przewagę? – To bardzo dobre pytanie. W tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć, co się z nami stało. To był taki trochę dziwny mecz, pod znakiem serii albo z jednej, albo z drugiej strony. Te serie przydarzały się BKS-owi jak i nam. Niestety nam się zdarzały dłuższe i ostatecznie na naszą niekorzyść. Troszeczkę dałyśmy "ciała", bo w każdym secie miałyśmy prowadzenie. Mogło być zupełnie inaczej, nie wykorzystałyśmy szansy – tłumaczyła portalowi SportoweFakty.pl Sylwia Pycia, środkowa Stali Mielec.

Choć miny po spotkaniu siatkarki z Mielca miały niewesołe, to mogą być choć po części zadowolone ze swojego występu. Jeżeli będą grały z większą konsekwencją, to w kolejnych spotkaniach mogą być groźne dla najlepszych. – Dokładnie. To jest jednak dopiero nasz pierwszy mecz i BKS-u w lidze, początek sezonu. Różnie się to w tej chwili toczy. Optymizm musi być, bo czeka nas teraz mecz za meczem. Nie możemy zwieszać głów, lecz musimy iść dalej. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego spotkania i nie pozwolić, aby przytrafiały nam się takie stracone serie przy wysokim prowadzeniu – przekonuje była reprezentantka Polski.

Zapis konferencji prasowej po meczu:źródło: bks.bielsko.pl, SportoweFakty.pl, vimeo.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved