Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Kuligowska: Wszystkie dziewczyny zasłużyły na statuetki MVP

Joanna Kuligowska: Wszystkie dziewczyny zasłużyły na statuetki MVP

fot. archiwum

Sezon w PlusLidze Kobiet zainaugurowało spotkanie beniaminka, PTPS Piła z aktualnymi mistrzyniami kraju, siatkarkami Muszynianki Fakro Muszyna. Po zaciętym boju to muszynianki musiały uznać wyższość pilanek, przegrywając 1:3.

Kiedy w pole wpadła ostatnia piłka, w hali rozległy się okrzyki radości kibiców. Cieszyli się wszyscy, siatkarki PTPS-u wraz z trenerami Zawieraczem i Kwapisiewiczem, kibice dosłownie skakali z radości. Po stronie przegranych uśmiechów na twarzy nie brakowało, jednak muszynianki nie zwieszają głów. Zapowiedziały jeszcze cięższą pracę, by w kolejnych spotkaniach nie musieć martwić się o wynik. Zwycięstwo pilanek to nie tylko ogromna radość i punkty do ligowej tabeli. Zyskały one psychologiczną przewagę i kolejną porcję optymizmu na sobotnie spotkanie z drużyną Organiki Budowlanych Łódź.

Po meczu powiedziały:
Anna Werblińska (przyjmująca Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna): Przede wszystkim bardzo dobre spotkanie zagrał zespół Piły, zagrały rewelacyjnie. Trzeba przyznać, że my źle zagrałyśmy, musimy się teraz podnieść i przygotować do kolejnego spotkania, tym bardziej, że większość zawodniczek wraca po kontuzjach, część wróciła z kadry i brakuje nam wspólnego zgrania. Ja w sobotę zaczęłam skakać po urazie brzucha i jest mi jeszcze troszeczkę ciężko, ale staram się, jak mogę. Myślę, że z treningu na trening będzie coraz lepiej.

Joanna Kuligowska (przyjmująca PTPS Piła, MVP spotkania): Bardzo się cieszymy, że wygrałyśmy i to za 3 punkty. Liczyłyśmy chociaż na jeden mały punkcik, bo grałyśmy z mistrzyniami Polski i zdobywczyniami SuperPucharu. Zagrałyśmy zespołowo i wszystkie dziewczyny powinny dostać takie statuetki (MVP). Pilscy kibice są naprawdę bardzo wierzący w nas, nawet jak przegrywamy to nas wspierają. Bardzo cieszymy się, że mamy takie wsparcie. Teraz musimy nastawić się na następny mecz i zapomnieć o tym. Będzie ciężko, bo gramy środa, sobota; środa, sobota.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved