Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Elżbieta Skowrońska: Szkoda, że nie za trzy punkty

Elżbieta Skowrońska: Szkoda, że nie za trzy punkty

fot. archiwum

- Zespół z Bydgoszczy gra fajną siatkówkę i uważam, że w kolejnych meczach niejeden przeciwnik zostawi punkty w konfrontacji z tą ekipą - twierdzi MVP meczu pomiędzy MKS Dąbrowa Górnicza a Pałacem Bydgoszcz, Elżbieta Skowrońska.

Pani Elżbieto gratuluję zwycięstwa na inaugurację sezonu 2011/2012. W dniu dzisiejszym punktowała pani najlepiej z drużyny, zdobywając 21 punktów. Statuetka MVP całkowicie zasłużona.

Elżbieta Skowrońska:Dziękuję, cieszę się razem ze swoim zespołem ze zwycięstwa na inaugurację sezonu, szkoda, że nie wygrałyśmy za trzy punkty.

Bydgoszczanki postawiły wysoko poprzeczkę, momentami słabo grałyście na przyjęciu.Faktem jest, że w dzisiejszym spotkaniu trochę szwankowało nam przyjęcie, a wiadomo, że od przyjęcia zaczyna się nasza gra. Nie do końca grałyśmy tak zagrywką, jakbyśmy sobie tego życzył,. Przez to ten wynik był taki, a nie inny, raz na naszą korzyść, raz na korzyść przeciwniczek.

Pałac w dniu dzisiejszym dobrze spisywał się w obronie.

Zespół z Bydgoszczy moim zdaniem to nieźle poukładana drużyna. Bardzo dobrze w tym zespole funkcjonuje mieszanka rutyny z młodością. Młode dziewczyny bardzo się dzisiaj starały. Tak jak było widać bardzo dobrze grały w obronie.

Miałyście momentami problemy ze skończeniem ataku.

Trzeba się było dzisiaj mocno namęczyć, by „wcisnąć im piłkę w parkiet". Piłka im dzisiaj nie spadała, podbijały prawie wszystko. Generalnie zespół z Bydgoszczy gra fajną siatkówkę i uważam, że w kolejnych meczach niejeden przeciwnik zostawi punkty w konfrontacji z tą ekipą.

W oparciu o obraz inauguracyjnego spotkania, co pani zdaniem należy poprawić, na czym należałoby skupić się najbardziej?

W tej chwili trudno mi wskazywać, na pewno musimy poprawić grę na przyjęciu. Jak na wstępie powiedziałam, nie do końca, tak jak zaplanowałyśmy, zagrałyśmy dzisiaj zagrywką. W tej chwili cieszymy się, że zmobilizowałyśmy się w tie-breaku i odniosłyśmy inauguracyjne zwycięstwo.

Przebudowa zespołu, nowe zawodniczki w barwach Tauronu MKS-u, brak zgrania zespołu, może tutaj należałoby szukać przyczyn słabszej gry obronnej.

Zdecydowanie nie, uważam, że dobrze przepracowałyśmy okres przygotowawczy. Tak naprawdę trudno mi powiedzieć, czemu to tak dzisiaj wyglądało. Na treningach dobrze bronimy, dobrze biegamy. Dzisiaj nam trochę nie szło, nie podchodziłyśmy do piłek tak jak chciałyśmy. Nie wiem z czego to wynika, zapewniam zaś, że następnym razem będzie tylko lepiej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved