Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcus Nilsson: Mamy ciężki układ spotkań na początek

Marcus Nilsson: Mamy ciężki układ spotkań na początek

fot. archiwum

- W trakcie meczu w ogóle nie myślę o tym i nie analizuję, ile piłek w ataku zakończyli skuteczną akcją moi koledzy. Staram się grać jak najlepiej i dać jak najwięcej swojej drużynie - mówi Marcus Nilsson, szwedzki atakujący w barwach Farta Kielce.

Wygraliście przed sezonem Memoriał Ambroziaka pokonując w finale ZAKSĘ. Okrzyknięto was już rewelacją PlusLigi, ale na początek musieliście przełknąć gorycz dwóch porażek, w Kędzierzynie-Koźlu i u siebie z Asseco Resovią.

Owszem, porażki nie są najprzyjemniejsze, ale przecież zmierzyliśmy się w dwóch pierwszych spotkaniach z naprawdę mocnymi rywalami, faworytami tegorocznych rozgrywek. ZAKSA, która pokonała nas na inaugurację w tej kolejce wygrała również mecz w Bełchatowie. Mamy ciężki układ spotkań na początek, ale i tak uważam, że zaprezentowaliśmy się w tych przegranych meczach z dobrej strony. Jeśli będziemy kontynuowali taką grę z kilkoma ulepszeniami i wyciągnięciem wniosków z nieudanych akcji, to jestem pewien, że będziemy wygrywać spotkania w PlusLidze. Mam również nadzieję, że przychylne opinie na temat naszego potencjału sprawdzą się i rzeczywiście będziemy rewelacją rozgrywek. Bardzo bym sobie tego życzył.

Na ile poważne są problemy waszego rozgrywającego, Pierre Pujola, który nie mógł zagrać w ostatnim spotkaniu z Asseco Resovią?Pierre ma dolegliwości związane z plecami, ale mam nadzieję, że to nic poważnego i już w tym tygodniu wróci do treningów z nami. Już w środę czeka nas bardzo ważne spotkanie w Częstochowie, w którym powinniśmy zdobyć pierwsze punkty w lidze.

Więcej w serwisie plusliga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved