Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Contimax MOSiR Bochnia słabszy w Rzeszowie

II liga M: Contimax MOSiR Bochnia słabszy w Rzeszowie

fot. archiwum

8 października AKS Resovia Rzeszów podejmował w Rzeszowie drużynę Contimax MOSiR Bochnia. Mecz zakończył się wygraną AKS w trzech setach. - Wygrała drużyna lepsza -  powiedział po meczu Czesław Kumorek, II trener zespołu z Bochni.

Trener Contimaxu MOSiR Bochnia nie ukrywał swojego niezadowolenia z faktu, że jego drużyna pokonana została przez tak młodych zawodników i że nie pozwolili oni rozwinąć skrzydeł drużynie z Bochni. Większość spotkania przebiegła bowiem pod dyktando AKS Resovii. Zespół AKS Resovia Rzeszów rozstrzelał nas zagrywką i rozbił blokiem. Brali też nasze ataki na wyblok i wyprowadzali skuteczne kontry – skomentował przebieg spotkania Banaszak. – Dostaliśmy solidną lekcję siatkówki. To był niestety dzień, w którym niewiele mogliśmy zrobić. Za tydzień jednak mecz w Lublinie i do tego czasu musimy się odbudować.

Wygrała drużyna lepsza – powiedział o meczu II trener drużyny Czesław Kumorek. Przegranej upatruje zaś głównie w problemach z zagrywką – zarówno jej wykonaniu jak i odbiorze. Te elementy na pewno będą dopracowywane przed kolejnymi spotkaniami.

Za tydzień Contimax MOSiR Bochnia spotka się na kolejnym meczu na wyjeździe z Politechniką Lubelską. Zarówno zawodnicy jak i trenerzy będą celować w wygraną, aby cztery pierwsze mecze wyjazdowe zamknąć wynikiem trzech wygranych i tylko jedną porażką.AKS Resovia Rzeszów – Contimax MOSiR Bochnia 3:0
(25:20; 25:17; 25:20)

Zobacz również:
Wyniki 3. kolejki i tabela grupy czwartej II ligi mężczyzn

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved