Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Tomasz Klocek: To nie jest wymarzony początek sezonu

Tomasz Klocek: To nie jest wymarzony początek sezonu

fot. archiwum

Krakowskie Eliteski są jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek. Niespodzianką zatem jest ich porażka ze Spartą Warszawa. Młode warszawianki nie leżą akademiczkom, które w poprzednim sezonie również uległy w Warszawie gospodyniom.

– Początek sezonu nie jest wymarzony powiedziałbym nawet więcej – fatalny jak na nasze aspiracje w tym sezonie. Zobaczymy co będzie dalej? – komentował porażkę ze Spartą niezadowolony szkoleniowiec Elitesek. – Pierwsze mecze w sezonie są obciążone dużym stresem. W grę dziewczyn wdarły się niepotrzebne nerwy, wiele piłek było zagranych niekonsekwentnie, źle taktycznie. Wiedzieliśmy przecież, jak dobrze gra Sparta i że będzie ją trudno zatrzymać i podbijać jej mocne ataki. Przy naszej niekonsekwentnej grze spartanki powiększały swoją przewagę – tłumaczył Tomasz Klocek.

Krakowianki w drugiej kolejce czeka spotkanie z kolejnym przedstawicielem Mazowsza – tym razem na swoim parkiecie zagrają z Legionovią, która obok gospodyń oraz Murowanej Gośliny są faworytkami rozgrywek. – U siebie spróbujemy zmazać plamę – zapewnił trener Elitesek. Przyznał też, że nie będzie to łatwe zadanie. – Może być ciężko, bo do Krakowa przyjeżdża zespół z Legionowa. Biorąc pod uwagę wyniki, to Siódemka gra jeszcze lepiej niż Sparta. U siebie możemy liczyć na własne ściany i na to, że troszeczkę więcej szczęścia będzie nam sprzyjać, ale do sobotniego spotkania musimy się szczególnie przygotować.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved