Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Milena Rosner nie wyklucza powrotu do reprezentacji

Milena Rosner nie wyklucza powrotu do reprezentacji

fot. archiwum

Powrót Mileny Rosner do polskiej ligi to jedno z największych wydarzeń tegorocznego okna transferowego. Od tego sezonu zasłużona reprezentantka Polski będzie występować w Impel Gwardii Wrocław.

Jej przerwa z siatkówką trwała dwa lata i była spowodowana urlopem macierzyńskim. Teraz Milena Rosner zdecydowała się powrócić do czynnego uprawiania siatkówki. Wybór padł na wrocławską Gwardię. – Może Gwardia nie jest czołowym klubem w polskiej lidze, ale na pewno stabilnym. To jest jedna rzecz. Poza tym po tej dwuletniej przerwie spowodowanej macierzyństwem była to chyba najbardziej rozsądna dla mnie propozycja i najbardziej rozsądna decyzja jaką podjęłam jeśli chodzi o wybór klubu – wyjaśnia zawodniczka.

Cel na ten sezon jest prosty. Wrócić do dawnej dyspozycji. – Chcę się przede wszystkim odbudować. Mam nadzieję, że na tyle szybko się odbuduję, że pomogę zespołowi. Po to właściwie dostałam propozycję od tego klubu, aby mu pomóc, a nie tylko i wyłącznie przez cały sezon się odbudowywać. Nie o to w tym chodzi. Tak samo ja chcę wyglądać jak najlepiej i pomóc zespołowi. To jest oczywiście obopólna korzyść – dodała.

Siatkarka jeszcze na dobre nie wróciła na parkiet, a już zaczynają się spekulacje, czy zagra jeszcze w reprezentacji Polski. – Wszyscy pytają mnie o reprezentację. Na razie spokojnie, krok po kroku muszę dojść do właściwej dyspozycji. Po dwóch latach na pewno nie będzie to łatwe. Najpierw trzeba wrócić do dobrej dyspozycji, do dobrej postawy na boisku, a potem jak się okaże, że trener reprezentacji będzie zainteresowany to na pewno tematu kadry nie zamykam. Na razie nie. Jeszcze o tym nie myślę – zaznaczyła Rosner.* Rozmawiał Artur Długosz (SportoweFakty.pl)

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved