Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Andrzej Stanulewicz: Wyciągnęliśmy wnioski z porażki w Jaworznie

Andrzej Stanulewicz: Wyciągnęliśmy wnioski z porażki w Jaworznie

fot. archiwum

- To był fatalny start - tak o pierwszym meczu w pierwszej lidze siatkówki mężczyzn mówi trener GTPS-u Gorzów, Andrzej Stanulewicz. W sobotę okazja do rehabilitacji. GTPS we własnej hali zmierzy się z beniaminkiem Cuprum Lubin.

Gorzowianie na wyjeździe przegrali z Energetykiem Jaworzno 0:3. – Nic nam praktycznie nie wychodziło, po meczu nikt nie wiedział co się stało. Nie możemy jednak płakać bo jesteśmy facetami i musimy udowodnić, że stać nas na najwyższe cele w tej lidze – mówi Andrzej Stanulewicz.Dostaliśmy zimny prysznic i musimy z tego wyciągnąć wnioski. Była to dla nas ostra lekcja i teraz chcemy się zrehabilitować w meczu z Lubinem po tym falstarcie.

Rozmowy były już w autokarze w drodze powrotnej. Nikt wtedy nie mógł znaleźć jakiegoś racjonalnego wytłumaczenia. Teraz trenujemy pod kątem zespołu z Lubina. Sadzę, że jakieś wnioski wyciągnęliśmy wszyscy – przyznaje gorzowski szkoleniowiec.

W sobotę okazja do rehabilitacji. GTPS we własnej hali zmierzy się z beniaminkiem Cuprum Lubin. – Grają tam Kordysz, Żuk, Antosik – to zawodnicy znani z boisk pierwszoligowych – przypomina trener Stanulewicz. – Rozumiemy się coraz lepiej, jeszcze musimy dopracować niektóre zagrania, bo to czasami kuleje. Liczę na to, że to wszystko się zazębi i w kolejnych meczach pokażemy, ze to już zaczyna funkcjonować jak najlepiej – zapowiada rozgrywający GTPS, Bartłomiej Neroj. Działacze GTPS postanowili, że wejście na pierwszy mecz ligowy w Gorzowie Wielkopolskim będzie darmowe. 

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved