Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Marek Mierzwiński: Czekamy z utęsknieniem na ten pierwszy mecz

Marek Mierzwiński: Czekamy z utęsknieniem na ten pierwszy mecz

fot. archiwum

Zawisza Sulechów przygotowuje się do pierwszego meczu w sezonie 2011/2012. Podopieczne Marka Mierzwińskiego swój pierwszy mecz w tym sezonie ligowym rozegrają na wyjeździe z RSMS-em Police. - Myślę, że forma jest - mówi trener Zawiszy Sulechów.

Zawisza Sulechów nie rozegrał jeszcze w sezonie 2011/2012 ani jednego spotkania ligowego. Dopiero w najbliższą sobotę podopieczne Marka Mierzwińskiego zmierzą się na wyjeździe z RSMS-em Police. – Czekamy z utęsknieniem na ten pierwszy mecz. Wszystkie drużyny w naszej grupie rozegrały już przynajmniej jedno spotkanie, niektóre nawet dwa. Rywale uciekają nam punktami, a my dopiero dostajemy pierwszą szansę. Szkoleniowiec sulechowskiej drużyny liczy na to, że jego zespół udanie zainauguruje rozgrywki drugiej ligi kobiet. – Mam nadzieję, że opuścimy to ostatnie miejsce w tabeli, które zajmujemy siłą rzeczy. I mam nadzieję, że w Policach wygramy.

Zawisza Sulechów swoją dyspozycje sprawdzał podczas meczów kontrolnych z Gaudią Trzebnica. – Myślę, że forma jest. Rozegraliśmy dwa bardzo udane sparingi z pierwszoligowym zespołem z Trzebnicy. Jeden zremisowaliśmy 2:2, drugi przegraliśmy nieznacznie 2:3 po tie-breaku. Dużym zmartwieniem trenera Marka Mierzwińskiego są kontuzje, które nie omijają jego podopiecznych. – Jedno co mnie martwi to cały czas nieobecność Kamili Ganszczyk i Kamili Witkowskiej. Jedna wróci dopiero w listopadzie do trenowania, Kamila Witkowska niestety dopiero w marcu – zakończył Marek Mierzwiński, trener Zawiszy Sulechów.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved