Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Andrija Gerić wrócił do Nowego Sadu

Andrija Gerić wrócił do Nowego Sadu

fot. archiwum

Andrija Gerić, serbski środkowy, po dwunastu latach spędzonych w ligach zagranicznych, powrócił do korzeni. W bieżącym sezonie zobaczymy Gericia w drużynie Nis Vojvodiny Nowy Sad, w której stawał pierwsze kroki jako profesjonalista.

Andrija Gerić, były reprezentant kraju, debiutował w drużynie z Nowego Sadu w 1993 roku i reprezentował jej barwy przez sześć lat – aż do 1999 roku. W kolejnych latach Serb grał w lidze włoskiej, w Montichiari, Maceracie i Latinie, w Grecji, w Panathinaikosie Ateny, a ostatni sezon spędził w Fenerbahce Stambuł. Kłopoty w całej sekcji sportowej ekipy ze Stambułu zmusiły tego doświadczonego środkowego do zmiany otoczenia. Po otrzymaniu oferty ze swojego macierzystego klubu, Gerić nie wahał się i natychmiast ją przyjął.
Oficjalna prezentacja zawodnika miała miejsce w ubiegły wtorek.

– Vojvodina ma jeden z najlepszych i najsilniejszych składów w całej lidze serbskiej. Jeśli tylko w przekroju całego sezonu zagramy tak, jak naprawdę potrafimy, to jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę dobre wyniki – mówił o ekipie z Nowego Sadu Andrija Gerić.

źródło: inf. własna, sportske.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved