Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Kosok: Liga jest coraz silniejsza

Grzegorz Kosok: Liga jest coraz silniejsza

fot. archiwum

Siatkarze Resovii w swoim pierwszym spotkaniu w nowym sezonie popełnili dużo błędów własnych. - Spotkaliśmy się niedawno, zgrywamy się. Jeżeli pójdzie to tę stronę, w którą idzie, to jesteśmy w stanie walczyć i wygrać z każdym - wyjaśnił Grzegorz Kosok.

Kibice zgromadzeni w hali Podpromie oczekiwali lepszej postawy swoich pupili. Jak podkreślił środkowy Resovii, Grzegorz Kosok, spotkanie z AZS-em Olsztyn było pierwszym poważnym meczem. Wszyscy oczekiwali łatwych trzech punktów i to mogło spowodować małą presję. – Nie ma się co dziwić, bo jak ktoś gra w takim składzie pierwszy mecz, w nowym mieście, przy pełnej hali, to może to zrobić wrażenie. Chce się dać z siebie nie 100, a 110 procent i może także z tego powodu zdarzały się błędy, których nie należy robić w kolejnych spotkaniach – wyjaśnił środkowy.

Kolejny sprawdzian Resovii już w sobotę z Fartem Kielcem, który przed sezonem prezentował się dobrze. – Każdy mecz w tej lidze będzie ciężkim bojem, bo liga z roku na rok jest silniejsza – zakończył Kosok.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved