Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Antonin Rouzier: W kolejnym meczu chcemy zagrać jeszcze lepiej

Antonin Rouzier: W kolejnym meczu chcemy zagrać jeszcze lepiej

fot. archiwum

W swoim pierwszym występie w polskiej lidze Antonin Rouzier otrzymał tytuł MVP. Francuski atakujący był najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu, Zdobył dla ZAKSY 24 punkty. - Wygrał cały zespół i to nagroda dla wszystkich - przyznaje Rouzier.

Pierwszy mecz w PlusLidze i od razu statuetka dla najlepszego zawodnika spotkania. Do tego wygrana ZAKSY. Wymarzony początek. Tylko gratulować.

Antonin Rouzier:Bardzo miło otrzymać tytułu MVP już w pierwszym meczu. Jednak nie zdobyłbym go bez pomocy kolegów. Wygrał cały zespół i to nagroda dla wszystkich. Paweł Zagumny rzucał mi naprawdę dobre piłki. Trudno było ich nie skończyć. Jednak czeka nas jeszcze dużo pracy, by się zgrać i walczyć o najwyższe cele.

Jakie wrażenia po pierwszym meczu w hali „Azoty"?Dobrze czuje się w klubie. Cieszę się, że dużo ludzi przyszło na mecz. Przy takiej publiczności chce się grać.

Imponowałeś grą w ataku, ale sporo piłek też broniłeś w polu i punktowałeś blokiem.

Gram na takiej pozycji, więc mój mocny atak nie powinien dziwić (śmiech). Jestem zadowolony też z gry w bloku. Za to w dzisiejszym spotkaniu moja zagrywka pozostawiała wiele do życzenia. Muszę poprawić ten element.

Fart Kielce pokonany, ale przed wami pojedynek z o wiele trudniejszym rywalem. W sobotę zmierzycie się z PGE Skrą Bełchatów.

W kolejnym meczu chcemy zagrać jeszcze lepiej. Zdajemy sobie sprawę, że rywalizacja ze Skrą Bełchatów będzie ważna w kontekście walki o mistrzostwo Polski. Chcemy wygrać nie tylko to najbliższe spotkanie, ale całą rywalizację z nimi.

Rozmawiał Grzegorz Łabaj – zaksa.pl

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved