Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Przemysław Michalczyk: Było jeszcze sporo nerwowości

Przemysław Michalczyk: Było jeszcze sporo nerwowości

fot. archiwum

Siatkarze BBTS-u Bielsko Biała od zwycięstwa w czterech setach nad Jokerem Piła rozpoczęli sezon pierwszej ligi mężczyzn. - Nasi rywali oddali nam wiele punktów bez walki - mówił po spotkaniu szkoleniowiec bielszczan, Przemysław Michalczyk.

Początek spotkania zupełnie nie wyszedł bielszczanom, którzy pierwszą odsłonę tego meczu przegrali. Później jednak ich przewaga była już wyraźna i drużyna z Piły nie była w stanie nawiązać walki o wygraną. – To było inauguracyjne spotkanie, więc było jeszcze sporo nerwowości, spięcia w postawie naszej ekipy – mówił po meczu Przemysław Michalczyk. –  W pierwszym secie mieliśmy problemy z przyjęciem piłki, a przez to równocześnie źle wyprowadzaliśmy swoje akcje. Nie mogło się więc skończyć inaczej i przegraliśmy tą partię. W kolejnych partiach to my jednak ustabilizowaliśmy się, a błędy zaczęli popełniać goście. W trzecim secie pilanie, aż trzynaście razy popełnili błąd serwisowy. Wiele punktów oddali nam więc bez walki – relacjonował przebieg spotkania trener BBTS.

Dla większości zawodników był to debiut w barwach BBTS-u w dodatku przed bielską publicznością. Ta trema związana z debiutem jest więc wytłumaczalna. Cieszy to, że potrafiliśmy się przełamać po słabym secie i wrócić do swojej gry, takiej, jaką prezentowaliśmy w meczach przedsezonowych – komentował Michalczyk.

W następnej kolejce bielszczanie również zagrają we własnej hali. Przeciwnikiem tym razem będzie beniaminek I ligi, drużyna Wandy Kraków. Siatkarze z Krakowa przegrali w swoim ligowym debiucie ze spadkowiczem z PlusLigi, Siatkarzem Wieluń.



źródło: beskidsport.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved