Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mateusz Mika: Wszystko chcemy udoskonalić

Mateusz Mika: Wszystko chcemy udoskonalić

fot. archiwum

Zawodnicy Andrzeja Kowala udanie zainaugurowali sezon w PlusLidze. Szansę na dorzucenie swojej "cegiełki" w meczu z AZS Olsztyn, otrzymał m.in. młody przyjmujący Resovii, Mateusz Mika. Jak podsumował zwycięstwo z olsztyńskim zespołem?

W niedzielne popołudnie, rzeszowska hala Podpromie wypełniła się po brzegi kibicami. W pierwszym spotkaniu tego sezonu zawodnicy Andrzeja Kowala zmierzyli się z akademikami z Olsztyna. – Zaczęliśmy tak, jak powinniśmy byli zacząć, czyli od wygranej – powiedział po zwycięskim starciu, młody przyjmujący Resovii, Mateusz Mika. Podopieczni Tomaso Totolo nie potrafili znaleźć skutecznego sposobu na gospodarzy tego spotkania. – Olsztyn to zespół, z którym powinniśmy byli wygrać – i tak się stało – skomentował krótko niedzielny mecz Mika.

Pomimo gładkiej wygranej, w grze rzeszowian było widać jeszcze brak zgrania z nowym rozgrywającym, reprezentantem Czech, Lukasem Tichackiem.Lukas jest z nami stosunkowo krótko. Jestem pewien, że nasza gra wraz z upływem czasu wyglądała będzie coraz lepiej – podkreślił zawodnik drużyny Andrzeja Kowala. – To dopiero początek sezonu. Będziemy pracować nad wszystkim, bo wszystko chcemy udoskonalać – dodał na zakończenie swej wypowiedzi, przyjmujący Asseco.

Rozmawiała: Anna Jabłczyk 

źródło: przegladligowy.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved