Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Energetyk Poznań zaczął od zwycięstwa

II liga K: Energetyk Poznań zaczął od zwycięstwa

fot. archiwum

Gromkie "sto lat" zabrzmiało po zakończeniu sobotniego meczu siatkarek Energetyka Poznań z RSMS Police. Urodziny obchodziła bowiem Aleksandra Bekas. Przyjmująca gospodarzy razem z koleżankami mogła się cieszyć ze zwycięstwa 3:0.

Energetyk z poślizgiem zainaugurował nowy sezon. Ubiegłotygodniowy mecz poznanianek z rezerwami TPS Rumia został bowiem odwołany ze względu na licencyjne kłopoty rywalek. I już do niego nie dojdzie, bowiem PZPS ostatecznie nie dopuścił klubu z Wybrzeża do rozgrywek. Tym samym podopieczne Pauliny Sus-Wędzonki pierwszy raz na parkiet wybiegły przed własną publicznością, podejmując drużynę z Polic.

Być może właśnie presja swoich kibiców odrobinę zdeprymowała siatkarki gospodarzy na początku meczu z RSMS. – Zaczęłyśmy bardzo nerwowo i popełnialiśmy dużo błędów własnych – oceniała później trenerka Energetyka. Nie przeszkodziło to jednak jej zawodniczkom wygrać tej odsłony 25:22. A później było już zdecydowanie lepiej i spokojniej. – Zwłaszcza w drugim secie dziewczyny zagrały wręcz koncertowo – cieszyła się Sus-Wędzonka. W ostatniej partii poznanianki od stanu 13:13 zdobyły cztery punkty z rzędu i też nie miały problemu z utrzymaniem tej przewagi do końca. – Myślę, że zespół będzie się docierał i z meczu na mecz nasza gra będzie wyglądać coraz lepiej – podsumowała trenerka Energetyka.

Tuż po zakończeniu spotkania w hali zabrzmiało gromkie "sto lat". Jego adresatką była obchodząca urodziny Aleksandra Bekas, dla której sobotnie zwycięstwo było na pewno dodatkowym prezentem.Więcej w:

Energetyk Poznań – RSMS Police 3:0
(25:22, 25:13, 25:21)

Energetyk: Bekas, Pleśnierowicz, Grzybulska, Konkolewska, Golak, Górecka, Święcioch (libero)

Zobacz również:
Wyniki 2. kolejki oraz tabela gr. 1 II ligi kobiet

źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved