Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paul Lotman: Będziemy groźni dla każdego

Paul Lotman: Będziemy groźni dla każdego

fot. archiwum

- Jestem dumny z postawy drużyny, gdyż tym udanym początkiem udowodniliśmy, że będziemy groźni dla każdego rywala - mówił po wygranej z AZS Olsztyn Paul Lotman. Amerykanin przyznaje, że wraz z kolegami nie może się już doczekać kolejnych meczów.

Resovia Rzeszów udanie zainaugurowała nowy sezon w PlusLidze, odprawiając z kwitkiem AZS Olsztyn. Goście z województwa warmińsko-mazurskiego nie ugrali nawet seta. Podstawowym zawodnikiem tego pojedynku w drużynie z Podkarpacia był Paul Lotman, który po meczu nie krył zadowolenia z postawy swojego zespołu.

Po turnieju im. Jana Strzelczyka, który był przedsmakiem tego wszystkiego co będzie się działo przez cały sezon bardzo chciałem udanie zainaugurować rozgrywki PlusLigi. Jestem dumny z postawy drużyny, gdyż tym udanym początkiem udowodniliśmy, że będziemy groźni dla każdego rywala. Wiemy jednak, że był to dopiero pierwszy mecz w lidze i mamy co poprawiać w naszej grze, ale wierzymy w siebie i w nasze możliwości – mówił po meczu amerykański przyjmujący.

Cieszy również fakt, że współpraca z Lukasem Tichackiem układa się coraz lepiej. To znakomity i doświadczony rozgrywający, potrafiący doskonale rozrzucać blok rywala. Naprawdę, zawodnicy tacy jak on to podstawa w każdej liczącej się drużynie – chwalił Czecha Paul Lotman.Rzeszowianie już w następnym tygodniu zmierzą się z typowanym jako czarny koń rozgrywek Fartem Kielce, a zaraz potem – w środę, z PGE Skrą Bełchatów. – Na razie musimy zregenerować siły, wrócić do treningów i skupić się na meczu w Kielcach. Na ten moment jest to najważniejsze. Zaraz po tym spotkaniu w naszych głowach pojawi się tylko Skra Bełchatów. Już nie mogę się doczekać tego meczu – z podekscytowaniem zakończył zawodnik rodem z Kalifornii.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved