Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Winiarski: Marzę o wyjeździe na igrzyska

Michał Winiarski: Marzę o wyjeździe na igrzyska

fot. archiwum

- Jeśli dostanę powołanie, stawię się na zgrupowaniu. Nic się nie zmieniło. Nie rozumiem po co było tyle zamieszania wokół mojej nieobecności w kadrze - mówi Michał Winiarski, przyjmujący PGE Skry Bełchatów.

W pierwszej kolejce beniaminek PlusLigi postawił solidny opór mistrzowi Polski, jednak ostatecznie do niespodzianki nie doszło, a podopieczni Jacka Nawrockiego zgarnęli komplet punktów. W barwach bełchatowskiego zespołu całe spotkanie rozegrał powracający do pełni zdrowia Michał Winiarski. W tej chwili czuję się dobrze, nic mi nie dolega. W wakacje cały czas miałem fizykoterapię w Częstochowie, jeździłem także na zabiegi do Bełchatowa. Dzięki temu udało mi się przepracować bez przerw cały okres przygotowawczy – powiedział na łamach Przeglądu Sportowego przyjmujący Skry.

Winiarski nie rozumie zamieszania związanego z jego wcześniejszą nieobecnością w kadrze. Zaznacza również, że obecnie jest gotowy pomóc reprezentacji w rywalizacji o awans na igrzyska. – Jeśli dostanę powołanie, stawię się na zgrupowaniu – komentuje siatkarz.

Przyjmujący mistrza Polski chciałby wystąpić na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. – Marzę o wyjeździe na igrzyska, ale jest to przecież marzenie każdego sportowca – uważa Winiarski, który jednocześnie zaznacza, że biało-czerwonym trudno będzie wywalczyć bilet do Londynu podczas Pucharu Świata. – Turniej w Japonii będzie trudniejszy niż same igrzyska – kończy zawodnik bełchatowskiego zespołu. 

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved