Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Łukasz Kadziewicz w Katarze, zagra w Al-Arabi Doha

Łukasz Kadziewicz w Katarze, zagra w Al-Arabi Doha

fot. archiwum

Wielokrotny reprezentant Polski podpisał miesięczną umowę z arabskim zespołem Al-Arabi Doha - poinformował wczoraj serwis sport1.pl. Po rozstaniu z ligą rosyjską polski środkowy długo poszukiwał klubu, a spekulacjom nie było końca.

Zazwyczaj do Kataru lub Zjednoczonych Emiratów Arabskich zawodnicy wybierają się na siatkarską emeryturę lub poważnie zarobić po wcześniejszym zakończeniu rozgrywek którejś z lig europejskich. Łukasz Kadziewicz po skończonej przygodzie z ligą rosyjską (Gazprom Surgut nie przedłużył  nim kontraktu) długo szukał nowego klubu. Kibice widzieli go już w PlusLidze, najchętniej w barwach AZS Olsztyn, jednak 31-letni zawodnik wybrał inną drogę – zagra w lidze katarskiej. Barwy Al-Arabi Doha w minionym sezonie reprezentował m.in. Niemiec Christian Pampel.

Tym samym polski środkowy będzie miał szansę występowania wraz ze swoją drużyną w Klubowych Mistrzostwach Świata, które od 8 października rozgrywane będą w Doha. Do Kataru przyjadą też zawodnicy Jastrzębskiego Węgla, którzy także powalczą w tych międzynarodowych rozgrywkach.

 źródło: inf. własna, sport1.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved