Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Marek Mierzwiński: Z postawy dziewczyn mogę być zadowolony

Marek Mierzwiński: Z postawy dziewczyn mogę być zadowolony

fot. archiwum

Zawisza Sulechów rozegrał we wtorek sparing z beniaminkiem I ligi kobiet, Gaudią Trzebnica. - Dziewczyny cały czas się zgrywają. Zdarzają nam się pojedyncze błędy - powiedział Marek Mierzwiński, trener lubuskich siatkarek.

Zawisza Sulechów nie rozpoczął jeszcze rozgrywek drugiej ligi kobiet. We wtorek podopieczne Marka Mierzwińskiego rozegrały czterosetowy sparing z Gaudią Trzebnica. – We wtorek graliśmy sparing z pierwszoligowcem, z Gaudią Trzebnica. Zremisowaliśmy ten sparing 2:2. Umówiliśmy się na cztery sety. Z postawy dziewczyn mogę być tylko zadowolony. Oprócz jednego seta nasza gra wyglądała naprawdę dobrze – powiedział trener sulechowskiej ekipy. Pod znakiem zapytania stoi spotkanie, które Zawisza planowo powinien rozegrać u siebie w sobotę (01.10). – My jesteśmy przygotowani do tego spotkania. Jeżeli ten mecz się nie odbędzie to prawdopodobnie umówimy się na rewanż z Gaudią, ale już w Trzebnicy.

Szkoleniowiec Zawiszy podkreśla, że jego zawodniczki są w formie. – Myślę, że forma jest. Dziewczyny cały czas się zgrywają. Zdarzają nam się pojedyncze błędy wynikające z tego, że w niektórych sytuacjach dziewczyny jeszcze nie współdziałają tak jak podejrzewam będzie to za dwa, trzy miesiące. Jeśli chodzi o cały obrazek to mogę być zadowolony. Dziewczyny są bardzo waleczne, a tego momentami brakowało w ubiegłym sezonie. W tym roku możemy spokojnie patrzeć w przyszłość. Oby tylko zdrowie nam dopisywało. Powinno być dobrze – zakończył trener lubuskiego zespołu.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved