Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Gdzie w tym sezonie zagra Marcel Gromadowski?

Gdzie w tym sezonie zagra Marcel Gromadowski?

fot. archiwum

W ostatnich dniach greckie media informowały o zerwaniu umowy pomiędzy Iraklisem Saloniki, a Marcelem Gromadowskim. - Do ostatecznej finalizacji kontraktu nigdy nie doszło - wyjaśnia menadżer zawodnika, potwierdzając zakończenie współpracy.

Marcel Gromadowski miał być pierwszym atakującym Iraklisu Saloniki. Po sparingowych spotkaniach, będących jednym z końcowych etapów przygotowań przed rozpoczęciem sezonu, pojawiła się informacja o zerwaniu kontraktu z Polakiem. Mimo natłoku różnych informacji nie ujawniano oficjalnego powodu zakończenia współpracy z zawodnikiem, greckie media informowały tylko o braku zadowolenia władz klubu z postawy siatkarza.

W rozmowie ze Strefą Siatkówki menadżer zawodnika – Jakub Malke- potwierdził, że po rozegraniu dwóch spotkań kontrolnych podjęto decyzję o zakończeniu współpracy, dementując jednak doniesienia medialne. W rzeczywistości grecki klub miał wykazywać chęć zakontraktowania zawodnika, zabrakło jednak porozumienia ze szkoleniowcem Iraklisu, który w swojej wizji zespołu nie widział miejsca dla Gromadowskiego. Nie doszło jednak do samego zerwania kontraktu, ponieważ jak podkreśla Jakub Malke, ostateczna umowa nie została zatwierdzona. – Do ostatecznej finalizacji kontraktu nigdy nie doszło – zaznacza menadżer zawodnika.

W sytuacji, kiedy większość klubów zakończyła już kompletowanie składów, a zmagania ligowe powoli zbliżają się do startu, brak porozumienia na tym etapie nie stawia zawodnika w najlepszej sytuacji. Malke zaznacza jednak, że dość szybko zaczęły napływać oferty z klubów chcących pozyskać atakującego, m.in. propozycje z rosyjskiej Superligi. Wciąż jednak nie wiadomo, gdzie w zbliżającym się sezonie zagra Marcel Gromadowski.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved