Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Tomasz Wasilkowski: Nie powinniśmy prezentować się słabo

Tomasz Wasilkowski: Nie powinniśmy prezentować się słabo

fot. archiwum

Trzy dni pozostały do startu siatkarskiej I ligi. Siatkarz Wieluń ma już pełny skład, jednak czeka na licencję. Trener Tomasz Wasilkowski zakończył już kompletowanie drużyny, a ostatnim ogniwem zespołu został Tomasz Tomczyk.

– Bardzo się cieszę, że do nas dołączył. Oczywiście trenuje z nami dopiero kilka dni i ciężko żeby się już wkomponował w zespół i wyglądał super, ale naprawdę będzie to dla nas wzmocnienie. Musi jeszcze przejść kilka treningów z nami, żeby się zrozumieć. Zrozumieć naszą filozofię, to co gramy i będzie dobrze – mówi Tomasz Wasilkowski .

Trener uważa, że zespół jest przygotowany do rozpoczynającego się sezonu. – Generalnie jestem spokojny. Wiem co zrobiliśmy, jak pracowaliśmy, wiem gdzie są jeszcze braki, ale na tle drużyn pierwszoligowych nie powinniśmy się prezentować słabo. Powinniśmy się prezentować dobrze albo bardzo dobrze.Pierwszym rywalem będzie Wanda Kraków. – Widziałem jeden mecz z turnieju, czekam jeszcze na resztę materiałów od znajomych trenerów. W piątek będziemy mieć odprawę, chłopcy dostaną odpowiednie informacje na temat przeciwnika. Natomiast my możemy rozpisać przeciwnika a on zagra inaczej. W mojej ocenie najważniejsza jest nasza gra, co my będziemy grali, a to co zagra przeciwnik to ich problem – mówił w wywiadzie dla Radia ZW szkoleniowiec siatkarza.

* Adrian Michalczyk (Radio ZW)

źródło: radiozw.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved