Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Wypowiedzi po meczu Czechy – Izrael w ME siatkarek

Wypowiedzi po meczu Czechy – Izrael w ME siatkarek

fot. archiwum

Czeszki awansowały do dalszych gier mistrzostw Europy, Izraelitki nie wygrały w tym turnieju choćby seta. - Jesteśmy więcej niż usatysfakcjonowani - mówił po meczu Jiri Siller. - Nie znajduję przyczyny naszej słabszej dyspozycji - wyjaśniał szkoleniowiec Izraela.

Jiri Siller (trener reprezentacji Czech): Jesteśmy więcej niż usatysfakcjonowani z dzisiejszego zwycięstwa i zajęcia drugiego miejsca w grupie C, ma to duże znaczenie dla nas i dla naszych fanów. Zagraliśmy bardzo dobrze. Jestem zadowolony z tego co zaprezentowaliśmy dzisiaj.

Ivana Plchotova (kapitan reprezentacji Czech): Jestem zadowolona z dzisiejszego zwycięstwa. Czekamy teraz na naszego najbliższego rywala, który wyłoni się z meczu pomiędzy Francją a Ukrainą. Myślę, że możemy pokonać obydwie drużyny.

Arie Selinger (trener reprezentacji Izraela): Graliśmy z reprezentacją Czech wcześniej kilka razy, ale zaprezentowaliśmy wówczas wyższy poziom gry. Nie znajduję przyczyny naszej słabszej dyspozycji, mogła być to zbyt duża chęć odniesienia zwycięstwa albo zbyt duża presja. Mogę powiedzieć tylko, że jestem rozczarowany tym, że nie zaprezentowaliśmy się dzisiaj dobrze.Tatiana Frage-Gerber (kapitan reprezentacji Izraela): Gratulacje za zwycięstwo dla reprezentacji Czech. Chciałam kontynuować dobrą grę w kolejnej fazie mistrzostw starego kontynentu. Jestem smutna z powodu dzisiejszej porażki. Jesteśmy ciągle młodą drużyną i mamy wiele do poprawy na kolejne mistrzostwa Europy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved